Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gorsel sanatlar modu

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Merhaba herkese,
Burasi daha bir kac saat once acildi, Dark a mod olayini da sordum, benim kafamda zaten horacegoesskiing in olmasi vardi. Ondan once de sormustum, horace gelene kadar mod olabilirim diye, ama direk horace dedi o da.

Simdi herkes bundan mutlu olur di mi, zaten profesyonel olarak ugrasan biri, duzeyli biri de, forumda kanitladi bunu bize. Umarim herkes ayni fikirdedir, ben aciyim ve fikrimi belirteyim dedim.
Yuru horace! :P[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

+1 zaten fikir onundu. Başkasının olması doğru olmaz. İlle de başkası olacaksa horace ile birlikte olur daha güzel olur. Ama yinede siz bilirsiniz efenim.

Saygılar :D[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

[Bu mesaj Solonor tarafından 02 September 2003 20:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

horace yakışır...
ama adam nickini biraz kısaltamaz mı saece horace olsa olmaz mı
horacegoesskiing biraz uzun da...:)[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

Horace olmaz, Alan Yetkilisi bölümüne sığmaz nicki, kötü görünür. Görsel Sanatlar gibi bir bölümün forumun genel estetiğiini bozması ise tamamen anlamsız olur. Yeni nick alsın "hor" diye, öyle mod yapalım =P

Hayırlı olsun arkadaşlar, bence de horace olsun, horace ve deep night sabah akşam buraya yazı yazsınlar, yazmazlarsa balonlu avatar verip dalga geçelim ikisiyle de. =]

Oh be, açıldı sonunda bölüm, sessizlik huzur sağlandı Paticik bölümünde biraz ;][hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...