Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Modem???

Rhoube

Öne çıkan mesajlar

Ben şimdi kablo internet bağlatıcam sizce hangi modemi almalıyım??? Şu an setfonun elinde motorola modem yok sizce onu beklemelimiyim(10 gün diyorlar o da cok geç gibime geliyor) yoksam Global in satığı net sys modemi almalımıyım yardım lütfen hemen bağlatmak istiyorum şu meleti.
Başka modem tavsiyenişz varsa o da olur tek koşul ucuz olması tabiki.
Birde kablo tv abonman numaramı kaybettim onu nerden öğrenebilirim onada bir yardım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi modem?
benim bildiğim kablomodemi kablonet bayisinden alıyorsun ve şu anda tek bir model satıyorlar..

senin söylediğin o modem seçme adsl bağlantıda oluyor..
yanlışmıyım?[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
My ICQ Statistics
- My Fistik :)
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle devletin sefil kablosundan alıcaksan yazık sana.Özel bir servis sağlayıcı kullanıcaksan nispeten ruh sağlığını korumuş olursun.

modeme gelince motorola alabiliyorsan beklemende fayda var diğerleri ciddi dandik surfte farketmezsin ama oyun oynarken ciddi ping uçurumu yaratıyor mesela şöyle bir örnek vereyim ben ultv de motorola kullanıyorum cs ping im 27-32 arası değişiyor arkadaş devletin kablosunda kampanyadan dandik birşey aldı ping i 150 den aşşağı inmiyor[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...