Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kıremini reklamı

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

icqda yok :( dur googledan aratiim :)

Sonuç 1 : İstanbul devlet tiyatrosu:
Gökkuşağı Masalı
*Çocuk Oyunu
Kuklaya dönüşen çocuklar, dev boyutlu havuçlar, sihirliuçurtmalarla çıkılan yolculuklar Masal dünyasında bedava biletiniz olsa nereye gitmek isterdiniz? Tabi ki Kaf Dağı' na
YAZAN VE REJİ: LEVENT GÜNER
OYUNCULAR: ZELİHA GÜNEY, MERİH ATALAY, SEDA YILDIZ,GÜLEN ÇEHRELİ, OKDAY KORUNAN, KUBİLAY KARSLIOĞLU,İREM ERKAYA, TELİN SÜMER, BANU MANİOĞLU, UTKU GÜNEŞ,UYGUR AKKAYA, ÖZGÜRATKIN, RABİA BAŞARAN

edit: bir daha baktım da bu ne?
[hline]8-) Launvatar The Inconnu Reaver @ Alb/Excalibur | DAoC No matter what fancy words you use.. Or what titles.. Friendship.. Is The only truth..

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 27 August 2003 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi siz güzel kız mı görmediniz yaa?Tamam belki şirin olabilkir ama (bence şirinde dğil) bari güzel demeyin yani...Sıradan klasik bir türk kızı yani inek yalamış tipi saçlar 5 karış alın toplu vicut yani...Gidin bi akmerkeze filan etrafınıza bi bakın derim...[hline]:) Bir zamanlar arkadaşım olan bir maybaşın sözü...''Gerçekler acıdır baklava tatlıdır o zaman baklava gerçek değildir''Böyle biriyle nası arkadaş olmuştum yaa alla alla :)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

o kız süper ya hastayım ben o kıza manyak üstü bi kız:).[hline]bir zamanlar dopaç gibi bir arkadaşım vardı arkadaş sayılırsa tabii bize geldiğinde yemekleri hep o yerdi biz yemezdik annem doydun mu derdi doymazdı dur adı neydi?d....

[Bu mesaj Belphegor tarafından 28 August 2003 10:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

inanmayacaksınız ama annemin arkadaşı çocuğunu şu devlet tiyatrosunda oynayan gökkuşağı masalı'na götürdü dün.sırf kızı görmek için bende gittim.kız süper yaaa:)(ulan ezik gibi gittik tiyatroya,zaten kulağımda walkman vardı.güzel şarkılar dinleyerek kıza baka durdum:).)[hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

inanmayacaksınız ama annemin arkadaşı çocuğunu şu devlet tiyatrosunda oynayan gökkuşağı masalı'na götürdü dün.sırf kızı görmek için bende gittim.kız süper yaaa:)(ulan ezik gibi gittik tiyatroya,zaten kulağımda walkman vardı.güzel şarkılar dinleyerek kıza baka durdum:).)[hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...