Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Kredi Kartı

_Sir_Lancelot_

Öne çıkan mesajlar

Türkiye İş Bankası Türkiye'nin en sağlam bankasıdır. Batma ihtimali en son olanıdır. Kredi kartları pek bir avantaj sunmuyor fakar maximum la bir atak yaptılar. Ama en avantajlısı bence Bonus Kart.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Garantide çok sağlam batacak ikinci banka adam gibi yani

zaten kredi kartıyla batmasının ne alkası var onu anlamadım[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Yani batsa bile kredi kartını etkilemez başka bankaya geçersin eheh[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

avantaj mavantaj palavra
sen gider şekerbanka
osmanbanka hesap açtırıp kart alırsan bi bakarsın 500.000 lik bişi almışın extrede borcun 5.000.000.000.000.000.000.000
bu yüzden ben olsam iş bankasını tercih ederim galba en az faiz onda var
yada yapı kredide al ama onlarda saman altından su yürütenlerden[hline]Wiss lvl 48 Armswoman Kay
Darkonn Grenhart lvl 30 infiltrator Kay
Sosyal ağlarda paylaş

Word Card en kralıdır. bi kere adamlarda puan yok para var öyle ayaklar yok işte 9000 puanınız var buyrun size şişme hatun hediye ediyoruz olayı yok bakıyorun işte 50 milyon paran birikmiş gidiyosun istediğin kadarını harcıyorsun ama yanılmıyorasam aynı şey Bonus ta da var ama ben yine de World derim.[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Yapı Kredi Worldcard ve Garanti Bonus. Senelerdir bunları kullandığım için diğerlerinden çok haberim yok aslında, ama bunlardan memnunum.

Tabii kullanmasını bilmeyen benim gibi ördekler her koşulda ve kartta kendilerini batırmanın binbir yolunu bulabiliyorlar; dolayısıyla kullanacaksan dikkat et ;][hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Kredi kartı hem satıcıyı hem de alıcıyı rahatlatan bir sistemdir hem ülke içinde yapılan işlemlerin gözlenmesini sağlar ki bu ülke açısından çok yararlıdır.[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

İş Bankası'ndan al derim çünkü ulu önderimiz Atatürk tarafından kurulan güçlü bir banka bir sürü yatırımları ve yan kuruluşları var mesela bakınız Şişecam. Zaten İş Bankası'nda bir sorun çıkarsa şaibe olursa hortumlanır batarsa anlayın ki artık Türkiye'nin sonu yakındır.[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

tek tek kartlarla uğraşmak yerine olayı ilk etapta yüzeysel incelemekte fayda var.Karar vermen gereken şey visa mı master mı istediğin.Master kart firması son ikisenede türkiyedeki bankalara büyük çaplı yatırımlar yaptı sonuç olarak her taraftan axess,bonus gibi kartlar fışkırdı hatta bankalar hadlerini aşarak müşterilerinin visalarını iptal edip master yollamaya kalktılar ama visa firması sözleşmelerini suratlarına çarpınca durdular.

visa,master a oranla dünyanın her yerinde çok daha prestijli bir karttır o yüzden visa bazlı ama masterın taksiy imkanlarını sunan bir kredi kartı daha işlevsel olur[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım ya Yapı Kredi Worldcard ya da Garanti Bonus kart olacak fakat iş bankası fazla cazip gelmedi.... bu ikisinin de batma tehlikesi var demişsiniz..Eğer batarsa 2 şey olur 1.si benim borçlarla birlikte batarlar veya herzamnki gibi devlet güvenceye alıp başka bir bankadan para çekme/yatırma işlemleri yapılabilir.

Sanırım teorim doğru ;)[hline]İCQ::yapma:
MAİL::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

valla world card olucağına bonus olsun daha iyi...babamın platinium worldcardı vardı ve hacklendi.ama işin garip tarafı harcama şeklinde değil , para çekme şeklinde olmuş olmasıydı.birisi bizim adımıza londradaki bir atmden 3.500.000.000 değerinde pound çekmiş.nasıl oldu ne biz anlayabildik nede yapıkredi.sonuçta kredikartı olmadan nasıl bir atmden para çekebilirsinki bizim adımıza??ama allahtan paranın alındığı saatlerde kesinikle londrada olmadığımızı kanıtladıkta sıyrıldık olaydan.tabii hemen world cardı kapattırdık sonra.yani özet olarak hiç tavsiye etmiyorum çünkü olayın içinde baya pis işler dönüyor...[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...