Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

elesso said:
göğsü şişir bir yıl sporu bırak, sonra seni 1 yıldır görmeyen arkadaşların anaa memesi çıkmış lan bunun desin.

geçen dönem ve ondan önceki dönem bazen spora gidiyordum ben de, bir kaç arkadaşta bu olayı abartılı gördükten sonra spor salonunu bırakıp kendimi yüzme ve koşmaya verdim.

bir daha geçmem o spor salonunun yanından hayatım boyunca ağırlık mı kaldırcam ben nan çok nankör bir olaymış harbiden.
Sosyal ağlarda paylaş

yüzmeyle falan yaptığında gayet iyi oluyor da

badi biyuldinge gidip kas yapınca bıraktığında bi garip oluyo devam etmezsen. gerçi bi süre çalışıp kas yapıp sonra şınav mekikle devam etsen edilir de ne bileyim yani. yüzme iyidir vaktim oldukça yüzmeye başlicam şu sıralar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Burda arkadaşım çok ısrar etti gecenin bir vakti, gel dedi, eğlencez dedi. Yanına gideceğim insanların tam anlamıyla birer punk özentisi olduklarını bilmiyordum. Hayatımda 3 dakikada bu kadar sıkılıp bir de fotoğrafa dahil olduğumu hatırlamıyorum. Saça bakar mısınız herifin lütfen.

inanılmaz birşeymiş bu. ahahahahahahahaehaehaehaeaheuaheuahe.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:
herkes laraken pozu vermiş bi ben normalim lan!

ahah.. ahahah.. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...*dağılır*

öhöm.. ehe. hani böyle herkesle anlaşıp bekleyip boş anında çöte diye çekmişler bunu resmen:D biri çaktırmadan işaret vermiş, herkes bi anda "cool" pozuna geçip seni "nooluyo lan?! O_o" pozunda bırakmışlar:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...