Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

said:
@Jedi: Mükemmel olmak ne kadar güzel değil mi arkadaşım? Kız hergün fırçalıyor dişlerini sigara da içmiyor ama öyle tamam mı? Kemik rengi diye bişey var duydun mu? Git kendine başka uğraşlar bul.

evet.
tamam.
duydum.
keyfimle ortak mısın?

said:
@Jedi: 3 yaşındaki çocukmusun yada sadece garbıçlık yorumlarmı yapıyorsun bilemicem ama azcıkta mantıklı olsan paticik halkı senin gibi tiplemelerle uğraşmak zorunda kalmaz. İnsanlar hakkında bilip bilmeden yorumlar yapma, arkalarından konuşma. Azcık büyü tamam?

3 yaşındaki cocukmusun gibi ilkokul seviyesi kişisel sataşmalara gerek yok.bende çıkıp siz yokken ben burdaydım mı diyim yani?
mesajlarımda mantıksızlıkta yok.
gözlemlerimi söyledim.
paticik halkının kiminle ugraşıp kiminle uğraşamayacagına sen karar veremezsin.
insanlar hakkında bilip bilmeden yorum yapma özgürlüğüne de sahibim karışamazsın.burası bir forum ve belirli bir kuralları var.yorumlar doğru ya da yanlış olabilir.bu ortamda bunlara katlanmak gerekir zira kimse kimsenin fikirlerini sunmasını engelleyemez.bence sen azcık büyüsen ve serin kanlılıkla mesaj yazmayı öğrensen iyi olur.bundan sonra durumu anlatabilme kabiliyetini geliştirip kişisel sataşmaya yönlenmemeni dilerim.

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 18:56 tarihinde, Jedi tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım ben, sen burda yokkken ben burdaydım gibi birşey sölemenin, 3 yaşında çocukmusun demekle arasında hiçbi farkının olmadıgını belirtmek istedim.yoksa öyle seviyesiz bişey sarfetmedim.lütfen gözünle okursan ve sende yorum yeteneği kazanırsan direk "adam olmak önemli" gibi kişisel sataşmalara girmezsin diye umuyorum.saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insanlar hakkında bilip bilmeden yorum yapma özgürlüğüne de sahibim karışamazsın.

aynı kişi daha sonra şunu demiş

said:
burası bir forum ve belirli bir kuralları var.

ve şunuda demiş

said:
mesajlarımda mantıksızlıkta yok.

bu dediklerine hiç bir yorum yapmayacağım Çünkü yine tek haklı benim diyeceksin Al kendi yazdığın şeyler jedi hepside senin yazdıkların kendi yorumunu yap

[ Mesaj 05 Nisan 2006, Çarşamba - 20:34 tarihinde, demorah tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ne demişim?
said:
insanlar hakkında bilip bilmeden yorum yapma özgürlüğüne de sahibim karışamazsın.

sonra da;
said:
burası bir forum ve belirli bir kuralları var.

iyi demişim.ama sen yorumlayamamışsın.kurallar dahilinde istediğim yorumu yaparım karışamazsındır özetini geçeyim sana.

sonra ne demişim?
said:
serin kanlılıkla mesaj yazmayı öğrensen iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bir saniye. Kaç sayfadır birşeyler tartışılıyor. Peki nedir bu birşeyler. Birisi bir resim koymuş kız arkadaşıyla beraber (o da patide olduğu için herhal) birisi de yorum yapmış Çinli yahut japon musun diye diğer biri de "Niye la Japonlar Çinliler dişlerini fırçalamıyo mu?" demiş. Şimdi öncelikle bence Dynun' un kız arkadaşına sormadıysa resmini koyması yanlış. Neden peki? Çünkü sallıyorum demorah kendi resmini koydu ve birisi dedi ki "aaaa dişlerin sarı çıkmış" ya da "aaaa dişlerin sarıymış fırçalamıyonnu gız" herneyse, o zaman demorah da "kikirikikiri yok yaw kalıtımsal" falan derdi. Ama Jedi' e daha önce de anlatmaya çalıştığım gibi insanlar bu durumlarda rencide olurlar. Çünkü kendi isteğiyle koymadığı bir resim (ve de koyan erkek arkadaşı) bu resime sen tutup da bu şekilde fizikle dalga geçecek bir yorum yaparsan insan psikolojisidir doğal olarak kim olsa alınır. Ha sorup da koymuş olsa bile Jedi' ın yaptığı bence kabul edilemez. Çünkü insanların dış görünüşleriyle ilgili istenmediği sürece yorum yapmak ne büyük bir saçmalıktır. Eğer kişisel olarak tanıyor isen ve de ikisi de yakın arkadaşlarınsa ona lafım olmaz ama burada dönen tartışmadan böyle olmadığını anladım. E o zaman sanane Jedicığım kimin bilmemneresinin nasıl olduğundan. Yeni tanıştığın birisiyle oturduğun bir ortamda, o yeni tanıştığın birisinin kız arkadaşına "Aaaaaaa dişlerini fırçalamıyo musun sen, sapsarılar" diyo musun? dersen orada senin bir güzel o bembeyaz dişlerini eline verir. Bu arada şahsi fikrim öyle bir sarılık falan da yok dişlerde (siz sarılık görmemişsiniz) ve de çok tatlı bir çift. Göktengri birbirinize bağışlasın efendim ikinizi de, saygılar...:)
Sosyal ağlarda paylaş

benim kızdığım şey sayfalarca tartışılmış bu konu Yoksa bende gülüp geçicem ama jedi inatla söylemeye devam etmiş durmuş bitirememiş Çok mutlu oldum aşkım fotoları koyunca oda biliyor Hadi tamam dişlerimde sarı çıkmış bunu bikere söylersin üç kere dört kere söylemenin anlamı ne hatta abartmış dedemi bile karıştırmış işin içine

bu arada zergling daha sonraki bi sayfada bana gönderme yaptığını düşündüm umarım öyle değildir eğer yanıldıysam ve fazla ileri gittiysem özür
Sosyal ağlarda paylaş

sadece kendisine bir sorum oldu ? niye bu kadar abartıyorsunuz ?

paticik size 2 ornek veriyorum
1.Diablesse
2.Perith

bu arkadaşlar melez bende demorah'a melez misin diye sormak istedim ama konu başka yerlere geldi.

yanlış anlışılmadan dolayı herkezden ozur diliyorum.
insanların dış gorunuşleri ne beni ilgilendirir nede başkasını.
Sosyal ağlarda paylaş

gencler, çocuklarım; yapmayın, kırmayın birbirinizi. dış görünüşlerle alay etmek kültürlü, akıllı , duyarlı , medeni , eğitimli , vicdanlı insanlara yakışmaz.
çiğ insanlar yapar böyle şeyleri. görmemiş veya sonradan görme, kaba insanlar yapar. siz yapmayın.yaptıysanız bile bir daha yapmayın.

döferim bak hepinizi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi cin mesajlar yazarak zırvalamış. Dynun'da otomatik kız arkadaş savunma moduna girmiş. Aslında "dişlerin sarı çıkmış" demiş fazla birşey yok bunda. Bana dense "evet 6 yaşımdan beri dişimi fırçalamadım gotiğim ben" diyip geçerdim gerçekleri yansıtmadığı için.

Ha siz hemen tepki vermişsiniz insanlar birbirinden farklıdır tabii ki. Azcık abartmışsınız gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...