Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

bi sene daha kasmak istemiyorum öss için. geçen sene zaten laklakla geçti dershane , açıkta kaldım. dershane günleri içmem (arada kaçamaklar olur tabii) dier günlerde abartmamaya çalışırım.

[ Mesaj 30 Ağustos 2007, Perşembe - 02:46 tarihinde, can-i tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman albüm özümüze dönelim,

[spo][/spo]

ABAZA ALERT !
5 arkadaş yaptıkları maçtan sonra yorulur ve yemek yemeye karar verir.Ne yenileceği konusunda dakikalarca düşünülür ve en sonunda yakındaki bir marketten çiğ köfte alınmasına karar verilir.

Çiğ köfteler alınır,bu sefer nerede yenileceği sorun haline gelmiştir.Ve gençler bir çocuk parkının döndürgecine (şu yuvarlak oturup salak salak dönülen şey) oturulur ve çiğ köfteler yenmeye başlanır.

AMA O DA NE ! Taş gibi bir kız önlerinden geçmektedir.İşte bu anda kameralarımıza yansıyan karede soldaki ayı ben oluyorum.Sağda ise yemek için savaşan iki organizmaya şahit oluyorsunuz.Ortadaki arkadaşta fark etti kızı ve diğer bir arkadaş olayı görüntüledi.

Evet,uzun bir yazı oldu albüm için ama bu olayı ancak böyle tarif edebiliriz :D Geçin dalganızı şimdi :)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...