Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

ben şeyi keşfettim. Benim "doydum" dediğim sıra hissetiğim duygular ile diğer insanların "doydum" dediği sıra hissettiği duygular farklı. Insanlar zamanında bırakıp gidip ne biliym aşağı falan inebilio, yürüyebilio iken benim elimden gelen tek şey "vay mk" efektleri ile devrilmek oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin
üye § 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 14:18 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

öküz gibi yiyip kilo almayan arkadaşlara çok pis kin besliyorum su içince kilo alan bir insan evladı olarak o derece yani.

bende tam onu dicektim :D.bizim arkadaş günde 3 ekmek yer.adam hala dal gibi ya.anlamıyorum ben bu işi.zaten bu sefer kesin karar verdim yarın başlıyorum yağları eritmeye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Batilc
üye § 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 14:33 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

hani hatunlar yazın kilo verip kışın alırdı. e niye kasıyosunuz o zaman ki:D

Ayrıca pizza hutta 22 dilim yiyebilen insan olduğunu farzettiğim bi arkadaşım da var

O üstünü didikliyodur. Ben kenarlarıyla yiyorum 11 dilim.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu rejim boş iş arkadaşlar anlamıyorsunuz

bak benim sırrım: 2-3 kilom fazla mı var?

Gir ölüm diyetine. 2 gün takıl, 36 saat yemek yeme. Zaten ondan sonra yine az yiyosun filan. Ondan sonra bi süre normal git. Sonra gir bi ölüm diyetine daha 36saatlik (su var) falan filan. Eğer çok uzatırsan ölüm diyetini vücut önlem alıp yağ depoluyor hayvan gibi ama böyle kısa tutarsan sorun olmuyor.

Lise hazırlıktan beri aynı kiloda olan vücudumu bu mükemmel sırra borçluyum.

Aha burda da açıkladım sırf senin için ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...