Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

İlginçtirki saçlarıma siz ikinizden başka peruk diyen yok :) Gerçi onların öyle olmasının nedenide uzatmaya aşladıgımdan beri şekil verdirmeye üşenmemdir aslında gerekte yok çünkü yıkayıp çıktıgımda fena durmuyor.

Neyse gelelim diğer şeylere ivy bence sen güzel kız görmemişsin,gerçi sende hoş bir kızsın ama beybinden güzel kız görmedim diyorsan körsün derim :)

Aynı zamanda ivy'nin kendisi siyah saç ve siyah göz özentisi olmasının yanında çok hoş bir sarışındır.
Sosyal ağlarda paylaş

Heracles hafif sakallı ve bıyıklı oldugun resimle sinek kaydı resimlerinden bahsediorum :)

Khalad dediğimiz resme bi bak dikkatlı bakınca orda ki karmasadan dolayı öle bi hava verio :) ivy sarısın mı resim de hiç sarısın a benzemio ...

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 22:58 tarihinde, nomex tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

O dediginiz resimi öss formu için eski lisemdeki müdür yardımcısı çekti çok zeki kişilik kendisini webcamle profesyonel fotografçı olarak göstermeye çalışıyor. Yani benim bir suçum yok diğer resimlerede bakabilirsiniz :P

İvy sarışın ve çok hoş bir bağğyandır ancak oda biraz toplucanaktır :) Siyah saçlı falan olan resmi diyorsan o fotoşop.
Sosyal ağlarda paylaş

ivy nin fotoşop lu resmnden bahsetmiorum zaten de ben o senin sarışın dediğin resimde kumral a benzettim herneyse önemli olan o deil , hoca moca bahane peruk olm o işte ,

Krusty tamam yönler dogru demek ki :) bana kalırsa sen abisin :) ben bakıorum ekrana 2 adama duruo yanyana bana göre soldaki abi sağdaki kardeş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...