Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

!!!!!!!! Okuyun herkese dokunuo işte bi şekilde !!!!!!!!

1) Redogski : Pizza kutuları bi de 1 litrelik binboa mı vardı o resimde ? Sonra pizzalar açıldı bitti ama litre litre kolalar bitmiş votkayla kola mı içiosunuz siz ?

2) Krusty : Solda ki ben sagdaki abim bize gore mi bu yonler abinden büyüksün galiba :)

3) fastreloader : Hatun kılığı yakışmış ne yalan sölim Redogski affetmemiş zaten .

4) Chris_Metcalf : Paladin misali resminde Yalın sana benzio sanki biraz. (Sen deil tabi ki o benzicek)

5) Antimodes52 - Xaenin : Xaenin yaptıgı şaka da yataktaki kişi hatuna benzio yani antimodes :) Ama köpecikte hiç acımadı Xaenin e di mi Antimodes feci saplamış :)

6) Zergling : Gerçekten miller lar yakışmadı, biten efeslere inanıoruz ama :)

7) Tikkycemal'in sivilcelerini patlatırken koydugu resime bi anlam veremedim .

8) Khalad ın kendi özgü saçma modeline Redogski'nin peruk mu o demesi beni kopardı, benzemio da deil gerçi :)

9) heracles1986 nın baska bi threadde ki cool karizma fotolarının aynı kişiye ait oldugu şüpheli, sakalını kesmemesi tavsiye buyrulur .

10) _AvengeR_ : 3 saatte 8 shot tequila ile uyuması da garibime gitti bi de nie telefon elde uyumuş ? 1 büyük rakı dan sonra tam 3 dk içinde ardarda 10 shot tequila da ben uyumamış sabaha kadar azmıştım ( Şaka deil rekorlarımdan bitanesi ama en çok kafa olduğum da oydu)

11) AnarShe : Kulağın büyük kabul et büyütücek bişi yok allah özene bezene yaratmış :)

12) Beybin çok vahşi geldi bana şişkoluğuna veriorum .

13) Chasten : Dev boyutlarda ki fotolar sinir krizlerine yol açtı .

14) Brigand in vücüdunu begenmedim :) Kardeşim yaşında zaten kendisi öle bi kardeşim olsa onu dayaktan öldürürdüm :) Bırakın boş hevesleri dicem de bu kendi düşüncem tabi ki seninkine de saygımız var.

14 nolu şıktan sonra hemen bi açıklama daha sonra devam edicez : Bu kızları çok tanıyanlar ne kadar kız tanıdı acaba bilmiorum da motordan bahsediosanız parayı veren düdüğü çalar etraf kaynıo beni vücüdum için beğenicek olan beğenmesin zaten . Amele bile parasıyla ..... herneyse :) Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer, şimdi benim göbeğim abartı da hafif bi göbek bence kas yığınından daha karizma :)

Devammmmmmmmmmmmmmm ....

15) Hardter da gerçekten bi mazlumluk varya olm topla kendini değmez bu kadar üzülmeye .

16) 2pacAmaruShakur : Yabancı uyruk havası var hem resimdeki sahışlar için hem de dükkan için :) (Benim bilmediğim bişiler olabilir :) )

-------------------

17) Bol bol gay alert çalıo ............

18) Bi de kızların özel mesajları merak ediorum ben yapmaz patiler öle şey diorum ama yapmıycak gibi de durmuolar :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben yokum:)

bence güzel hemde baya bi zevk işi olabilir ama bence öle

edit: kıskançlık değil ama özenme olabilir kabul ederim. beğenilen şeye özenilmesi doğaldır=)

[ Mesaj 18 Mart 2006, Cumartesi - 20:59 tarihinde, ivy tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...