Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

Şimdi Ufak bi inceleme yaptım Takımlar kadro yapıları ile ilgili..

Hörü ve FC Antalya United'ı ayrı bi durum olarak koyuorum onların üstünlükleri ortada Fakat diğer takımların kadro yapıları birbiriyle çok benzeşmekte

Tahminlerime gelince Antalya ve Hörü 1-2 de yer alır

Myth Busters , Sönmez , Batallı , Brotherhood, Prekazi , Tomahawk , Bahcelievler Ligin üst kısmını kovalar ki bunların arasından kadro yapısını en çok beğendiğim bahcelievler , Tomahawk oldu..

Kendim için yorum yapmıyorum.

Orta ve Son Sıralar içinse London , Göztepe , Pehlivanköy , Siyahbeyaz, Cock , Altınova , Cukurca

Takımları olur diye Düşünüyorum detaylı tahminime gelince

1. Antalya
2. Hörü
3. Bahçelievler
4. Tomahawk
5. Sönmez
6. Prekazi
7. Myth Busters
8. Batallı
9. Brotherhood

diye gider diye düşünüyorum bu arada hatırlatırım bu ligde As Takımımla oynicam yedek Takımla çıkmicam :) Neyse Herkese Başarılar
Sosyal ağlarda paylaş

iste o butonu alta koyanlarin ...

sagolasin acik arttirmada one gectim 6 dk da kimse atlamazsa hayatimi kurtardin :)

hm birde fistan hazir burdasin sorayim C kalitesinde bi antrenor buldum bana baya bi lazim skilleri , max ne kadar vereyim garanti almak istiyorum .

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 01:02 tarihinde, perfi tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O beğendiğin antrenörün ismine tıkla.
bi sayfa açılcak.antrenor ve orada bi fiyat yazacak.
diyelim ki orda 3700 yazıyo.sen o antrenore o fiyattan yüksek bi teklifte bulunmalısın.
3900 gibi mesela.
ama cok istiyosan 4200 falanda verebilirsin.sana kalmış bişey.
bu günlerde bazı manyaklar C sınıfı antrenore 10.000 euro gibi maaş teklif ediyolar.hiç gerek yok.öyle bi hataya düşme.
iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

ay ay ay ne kadar güsel şeyler bunlar =)

ya ben kendi ligimden zevk almııcam belli.Dostluk ligi daha zevkli geçiyor.Ne yapsam etsem transfer yapsammı bu lig için sağlam bikaç kişi.

ya bide ben antrenör ara dedim D sınıfı altyapıları çalıştırmak için günler oldu hala iş başvurusu yok
Piyasa geniş herhalde ?
Sosyal ağlarda paylaş

ligin daha zevkli gecmesi icin fistan ve hörünün maclara paf as karisik cikmalarini planliyorum ona bi oran bulunucak..

yani ilk ikinin belli oldugu bi ligde oynamamiza gerek yok sanirim..

o yüzden ben diyorum ki fistan 7 paf 4 as ile ciksin maclara hörüde..

yada 6 paf 5 as..

bu arada trasy tesekkurler yorumun icin..

evet beyler.. ne dusunuyoruz? fistan ve hörü maclara 6 paf 5 as yada 7 paf 4 as ile ciksin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...