Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

Yannız yavaş yavaş Tüm takımlar eşitlendi ve Fovorisiz olmaya başladı artık PAti Cup'lardaki maçlar antalya we hörü maçları hariç ..

Bu şekilde devam etmesi durumunda Pati 4'te değil ama Pati 5'te fln artık sağlam çekişmeli bi lig izlicez gibime gelio şimdiden çekişmenin sinyallerini aldım lig sonuncusu bile üst sıraları zorlamaya başladı
Sosyal ağlarda paylaş

FC Sönmez Republic taraftarları maçın sonunda alınan mağlubiyetten dolayı hayal kırıklığı yaşadılar çünkü FC Sönmez Republic topa daha çok hakim olan taraf olmasına rağmen maçı Pehlivanköy JK kazandı.

öğrende gel sönmez republic

şeklinde yapılan açıklamalar kulübümüze ait değildir. rakip taraftarların kışkırtmasıdır. kamuoyuna duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benım hedefim geçen hafta cukurcayı yenıp 3 sıra atlamaktı. adam berabere kaldı benle utanmadan bu haftada kazandı 1 haftada 3 yükselceğime 2 haftada 2 yükseldim. önümüzdeki maçlara bakcaz artık. ilk 6 da yer alabilirsem yeter benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Pehlivanköy JK - Voys
FC Antalya United - Fistan
Cukurca - Aquila
Hörü - Jedi
Cock Football Club - Perfi
Brotherhood of the Ball - Silphatos
Altınova Spor Klubü - Black-ice
FC Sönmez Republic - Trasty
Prekazi United - nameless
london ravens - Soulless
bahcelievler - Akuma
Istanbul Tomahawks - Mumu
Trasty - Trasty

şu ana kadar bunları bulabildim. 3 eksiğim var.

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 16:05 tarihinde, Voys tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 16:25 tarihinde, Voys tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

şu ligde bi seni yenemediğime üzüldüm. ilk maçta takım full yorgundu düzeltene kadar form falan kalmadı 0 formlu adamlarla oynadın. üstüne bide taktiği işaretlemeyi unuttum dandik bi taktikle oynadım yedim bi sürü gol. son maçtata anlamadım neden berabere kaldık bi ton atak yaptım mıllet 6-7 gol yio o kadar atakta.
Sosyal ağlarda paylaş

perfi, hiç almasaydın keşke. 7 yıldızın altında topa sahip yabancılar sırf 3 yabancı kontenjanını doldurmaya yarıyor.

forvet alacaksan
en az
7 şut
4 hız
4 oyun zek
4 top kontrol.

defans alacaksan
en az
7 top çalma
4 hız
4 oyun zek
4 paslaşma

orta saha alcaksan
en az
7paslaşma
4 orta yapma
4 hız
4 oyun zek
4 top kontrol

lazım. alt yapıyla çıkartıosun 3 yılda garanti ama yok bekleyemem diosanda para biriktir. ben bu sezonun başından beri biriktiriyorum. hem genç hemde fena değil diye aldım. hata belki ama elimdeki forvet 4 şut çekmeli 2 hızlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Göztepe Tigers FC - London Ravens // 1
Istanbul Tomahawks AFC - Prekazi United FC // 1
Brotherhood of the Ball - bahcelievler // 0
FC Antalya United - Cock Football Club // 1
FC Sönmez Republic - Cukurca // 0
Myth Busters FS - Siyahbeyaz // 1
Trasty - Pehlivanköy JK // 2
Hörü - Altınova Spor Klubü // 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...