Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

form sorunu yaşadığı günlerde lig 2.'liğine kadar çıkma fırsatını oyuncularının dinlenme isteği yüzünden geri tepen, istanbul tomahawks ligde kalma mücadelesi veren bilkent önündede kendi sahasında 3 puan bıraktı. kaybettiği bu puanlar gelecekte çok başını yakacak gibi..

boyle bişi yazmıştım zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ve sonunda istanbul tomahawks afc nin b takımı, bu takımda hala umutların ve inancın oldugunu gösterircesine sarayköy fk'ya patladılar.gençlerimize burdan teşekkürlerimizi sunuyoruz.ve keşke diğer lig maçlarınada pafla çıkaydım diye dizimizi dövüyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

amazones takımı benim lig liderim mutlusoy idman yurdunun karısı.
daha önce de vardı karısının takımı hile nedeniyle kapanmıştı yine açmışlar.
lan bi olay yapsalarda hem amazones hemde mutlusoy bi yasaklansa ya...
eşimin takımı ayagına yatıyolar 2 takım yönetiyolar.kılım.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an sinirden ellerim ayaklarim titriyor.. bu simulator oldugu surece yemin ederim oynamayi birakmayi dusunuyorum..

grubun bariz ezici bi ustunlukle en iyi takimi bende.. ilk 4 maça away olduum için eksik kadroyla çiktim 4 puan aldim ilk 4 maçta son 4 maçtir 9-0 5-0 5-0 4-0 gibi eziyorum allahin corumsporu geliyor benim sahamda 18 gol pozisyonu ile ezdiğim durumda beni 2-1 yeniyor .. yemin ederim biktim .. ana baci kalmicak bu simulatoru yapan serefsizdede bunu uygulatan yonetimdede
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamamda ilk 4 maçın 3 ünemi ne 9 kişiyle çıkmışlım zaten orda kaybettiğim 8 puan war sonra adam gibi kasmaya başladım.. 5-0 9-0 4-0 5-0 gibi 4 skor elde ettim 3. oldum ki bariz şampiyonluk rahat diyodum şimdi bu durumda bu şekilde yenilince.. 2 sıra alta düştüm liderle aramdaki puan farkı oldu 5 ben nası delirmiyim bu durumda yemin ederim burdan şampiyon olarak çıkmazsam bi daha bu oyunu oynamicam delirmiş durumdayım
Sosyal ağlarda paylaş

yeni transferim jonas dylla'yı satıp listedeki milli oyunculardan birine kancayı takmak istiyorum.
nitekim 1.901.000 euroya aldıgım oyuncuyu dün gece 1.980.000 euroya transfer listesine koydum ve bi tane çinli teklif vermiş.bi kaç kişide özelliklerini sormuş.gelsin paralar :)
çok ısınamamıştım zaten bu adama ama ligde 2 maçta 10 gol attı kerata.kısa vadede işime yaradı :)
bu gece bitiyor süre.teklif artsa bile vergilerden dolayı bu miktardan fazlasını kazanamicam o yüzden sorun değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...