Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blitz 1941

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

http://www.blitz1941.com/Blitz.1941

Oyun bir tank mmog si =P . Oyunda Navy field gibi ama bu sefer gemi yerine tank kullanıyorsunuz. 1941 zamanında geçiyor oyun ve o zamanın özellikleri mevcut. Tanklarınızın özel saldırıları güçleri vs. var. Tankınızı geliştirebiliyorsunuz filan zevkli oyun =) . Biraz zor geliyor kontrolleri başta ama alışınca rahat oluyorsunuz.

Oyun ingilizce ss in korece olduğuna bakmayın =P
Sosyal ağlarda paylaş

Selam arkadaslar oyuna yeni basladim da birkac seyi merak ediyorum musadenizle sorayim :)

1-auto-aim kiti var.Acikcasi kullaninca hedeflemede kolaylik sagliyor ama damageyi %25 azaltiyor,siz kullaniyormusunuz?

2-Party nasil kuracam?Oyunda party kurup da adam akilli taktik yapan yok.Yarim saat "invite pls" dememe ragmen tik yok,bari kendim kurayim partyimi

3-lvl 6 oldum muhtemelen de biraz sonra 7 olacam,beni clana alirmisin yoldas sadgamer :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tam critte durdurmak ne oluyor yaf :)

Ya az once deneyim dedim aslinda o kadar zor degil ama o hareketli cizgi sagda yada solda iken ateslemenin anlamini cozemedim,ya hedefin uzagina dusuyor top,yada cok kisa kaliyor atis.Birisi bu ayarin nasil oldugunu aciklayabilir mi acaba?

Bu arada sad hocam ismin tam olarak nasil?buyuk kucuk harfe duyarli sanirim oyun,mesaj atarken ona gore atayim.Tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Heh en sonunda auto-aim kiti olmadan kullanmaya basladim.Acikcasi hem damage'im artti.Hem de cok fazla crit atmaya basladim(yukarida sordugumun cevabinida aldim yani :)

Auto-aim kiti olmadan kullanmak isteyen arkadaslar self-propeled tank'larda alistirma yapsin.Hareket etmediginiz icin sagdece hedefe kitleniyorsunuz,belli bir refleks edininceye kadar self-propeled'lerde alistirma yapmak gerekiyor.

Oyun cidden cok zevkli,hele hele takim oyununa onem veren adamlarla oynarsaniz...

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 22:02 tarihinde, hikmetozsahin tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Server penceresi mi acılmıyor nedir?Tam anlayamadım?

Benim kullandığım bilgisayarlarda(internet cafeden oynuyorum) cift tıkladıktan en az 15sn sonra acılıyor program. :)(Eğer sorunun bu ise biraz bekle bence)

Bu arada sad hocam,senin dediğin tank: "assault tank". :)

[ Mesaj 08 Şubat 2006, Çarşamba - 20:04 tarihinde, hikmetozsahin tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...