Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cami İmamı ve South Park

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Bizim imamım tipi görsen sende ağzın bi karış açık Ohaaa derdin. Amcam hacca gitti geldi. Üstüne bide imam ama neredeyse hiçbir south park bölümünü kaçırmıyor... Hatta dün gece aramızda geçen muhabbet esnasında ( Üzerimde south park t-shirt'u görünce hemen gelip sanki en yakın akrabasını görürmüşcesine konuşmaya başladı ) neyse işte muhabbet esnasında inanmadım ve eric'in kyle için söylediği şarkıyı bilip bilmediğini sordum bana resmen kyle's mom is a bitch, she's a big fat bitch dedi... Eee gelde şok olma...[hline]Termometrenin üstüne buz koymakla odanın sıcaklığı değişmez...
XÆ®ø fâ®ß®Ìght

[Bu mesaj XaeroFarb tarafından 31 August 2003 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi ya böyle imam lazım bize:D.Bu arada bende pazar günküni izleyemedim 02:30 biraz kastı çok yorgunum ne oldu bilen var mı?[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
XaeroFarb, 31 August 2003 14:05 tarihinde demiş ki:
İnanamıyorum ama bizim camii'nin imamının sıkı bir south park fanatiği olduğunu kendi ağzından öğrendim... Hey yüce Allah'ım dünyada neler oluyor...

anet haber grubuna yazan bi elemanda yazmış bunu
aynı mahalledenmisiniz? :P
Sosyal ağlarda paylaş

olamaz mi abi
guzel bisi hatta
imam diye iyicene katedral rahibesi yaptiniz siz de. Yani alin Amerikan kulturunu gosteren Simpsons daki papaz la bile dalga geciyolar, ki bazi seylerin cogu gercek olanlarin.
Guzel bir sey, adam ileri goruslu biri en azindan yobaz degil, yteniliklere acik. Kapici da teknolojiye acik biri, en azindan tasi topragi altin diye gelip haal somurmeye calisan kultursuz tabakadan degil.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Yakinda bayram namazinda gitari cikarip dreamTheather dabn veya malstiem den de istekler calmaya baslar ole kursunun ustne cikip?

h- Ne Istyosunuz.
c-WANDERLUSSSST
h-ALIN O ZAMAN SICTIIMIN CEMAATI
*gitar efekti
WrrrrrRrRrRrrRrrRRrrROOoewwww

Kapici meselesine de hic deyinmeyecektim ama yakinda kapiyi actiginizda Siyah ceketli ve yuzunde Crow karakterindeki gibi boyalar olan Kulaginda Kiss in Best of unu dinleyen Saclari kulak altina kadar uzamis ama islak bir sekilde birbirinden ayrilmis, arada birde boguren veya "death would have been our guide ,before i become it" diyen bir kapici bulmak mumkun olur :D)))))))))))

-Ahmet efendi ne bu hal??
*gozlugu hafif indirir ve anlamamis bakisi atar*
AHMET EFENDI NE BU HAL BANGIR BANGIR MUZIK CALIYO
*bu sefer ozellikle SAG kulagindaki kulakligi cikarir*
k-Ne istedigdin mehmet agbo
-yok bisi bir dahada gelme kendim alacam ekmegimide Sutumude bundan sonra.Anlasilan sana cok fazla maas veriyo bu apartman
k-Peki babovlik seni benmi zorluyorum al benden bisi diye.alla allah
[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler
kimsesizlerin siirleri
Miranin omnis

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 01 September 2003 16:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

modern imam yanında ben gerici yobaz kalmışım south park'ı beğenmeyerek.. :-p[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...