Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şahan

Daniel

Öne çıkan mesajlar

said:
BonePART, 25 Mayıs 2005 03:12 tarihinde demiş ki:
daha sarlatan olamadan kendini kral ilan etmiş angutun teki
yok efenim komedinini kralıymıs yok efenim levent krıca komik deilmiş ata demirer gecmişmiş
sen kimsin be
alt yapın ne
15 gunluk adamsın laga luga yapyısoun
izlemem izlettirmem

ben hic bi yerde boyle seyler dedidigini gormedim bu adamin,tek soyledigi levent kircanin falan kendisini tekrar ettigidir..
"ben kucukken levent kirca sarhos taklidi yapardi, buyudum ,killandim ,levent kirca hala sarhos taklidi yapiyor" demistir
adam gayet eglenceli bence, ozellikle sahanin skeclerini izledikten sonra bi televizyon izlemeyi dene bakalim :)
bu arada flash-tv de bir sunucu var ,bulent binbasin aynisi. sanirim onu ordan almis..bu kadar mi benzeyebilir hareketler hehe, bir bolum izledim , adam resmen reyting gelsin diye abuk sabuk sorular ,gaz vermeler falan ,takiliyordu kendi capinda.umarim daha iyi seyler yapar :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfChuck, 25 Mayıs 2005 19:25 tarihinde demiş ki:
"dünya yuvarlak mı ?" muhabbeti dehşetti...

vücudumuzdaki su oranı da..iç organlar falan.[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

yüsüklerin efendisinde harry poter olayı yarmıştı beni parmagında yüsükler elinde bilesikler ... signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
msnicq
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum

[Bu mesaj LoMBaK tarafından 25 Mayıs 2005 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şahan iyidir ama kendini tekrar etmek gibi bir duruma düşmek üzeredir. Bu çizgi çok tehlikelidir. Ya iyi bir atak yapıp yenilenecek ve daha iyiye gitmeyi başaracak yada Levent Kırca'ya olduğu gibi kendini yenileyemeyip kaybolmaya mahkum olacak.

Bu arada reklam filmi gayet başarılıydı değinmeden geçmemek lazım.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

şahan ın çektiği bölümler sınırlıymış belli bölümden sonra bitiyomuş show. hatta sayısını falan söylemişlerdi. ama o atv'ye geçme hikayesi ne olur bilemem. yeni bişeyler ile gelir belki de...[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

baya iyi ya şahan zoka bölümlerini de biraz izlemiştim ama dşç yi kaçırmadan izliorum gerçekten mükemmel mizah anlayışı var bana göre ve baya geyik bi adam
özellikle geçen hafta taner akdağ çok komikti güzel yakalıyo bence komik noktaları
-Dişi Yakarış (yenisi de eskisi de)
-Cevizkıran
-Metin Tok
ciddi yardırıyo..[signature][hline]The circle is now complete...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...