Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Kadiköy Bulusmasi (8 ocak Pazar)

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Evet baktım dogru düzgün toplanamadik bide ben organize ediym dedim ilgilerinizi yetkili makamlara beklemekteyim ve cok müktedir olmaktayim :-P

nargile sevviyosunzdur umarim cunku Marakeşe felan gideriz herp beraber ordan moda istikametine ilerleriz

Ama söyle hep beraber bi yereparselleyek bi sohbet edelim hem bide sizi taniym hadi Kaplanlar göriym patilerinizi

Pazar saat: 3:30 da Kentakinin önünde[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

ya allah kahretsin bu sefer gelecektim ama dershanede öğlenciyiz bu hafta.. şansa bak ay bi türlü gelemiyorum..:([signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende diyorum ki "kisaca gelmiyorsun", çünkü gittiğim onca buluşmada kaç kiz gördüm, hmm 3.. kaç buluşmaya gittim, 30+? %90 gibi ihtimalle gelmiyosun.. ilk mesajimda anlatamadim sanirim kendimi tam olarak.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 05 Ocak 2006 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O_o ???**** Walla ben gelirim ... aslında gelmeme gerek yok nezan-man gitseniz bulursunuc beni orda cıkmıyom dısarı ordan .. :-) :D

Ama bu olay ne zaman olcak?????[signature][hline]70's 80' Hard'n'Heavy /// Sex Drugs R'n'R

-----------------------------------------
Dünya Ahiret Bacımsın Uzayda YAkalarsam Affetmem :D
Sosyal ağlarda paylaş

oha lam ne bu kadıköy aşşkı :P gelmiyorum yine ![signature][hline]Mu Online, Navy Field, RF Online, Space Cowboys, D&D Online, DaoC, Dark n Light, Dofus Online, Goonzu Online, Guild Wars, Silkroad Online, Ultima Online, WoW... Mmorpg portalı her türlü bilgiyi buradan alabilirsiniz ve yukardaki oyunların forumları bulunmaktadır.
www.mmoturk.com

Sosyal ağlarda paylaş

Falla Baydı Artık...Bizim Tayfa Gelirse Belki Gelirim..[signature][hline]It Is Not The Great Who Are Strong...It's The Strong Who Are Great...
---Albel The Wicked---
Kader Seçilmiş Olduğumuz Olayların Toplu Adıdır...
---Uluç Sergün---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi sizi göriym tanisalim diye bulusalim dedim :)
Hadi patiler sayim yapicam Nargile iyidir sohbet ederiz brz[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

Olur valla Marakeş tanıyorum diye dedim yukari komple kapatiiriz seviyeli arkadasca tanısak size ısınırsa kanım Starwars campaing baslatirim Frp conversion :D[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
Tam bu sıralarda bi ses
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ancalagan, 06 Ocak 2006 01:11 tarihinde demiş ki:
Olur valla Marakeş tanıyorum diye dedim yukari komple kapatiiriz seviyeli arkadasca tanısak size ısınırsa kanım Starwars campaing baslatirim Frp conversion :D

Büyük ihtimalle gelirim frp falanda varmış :) ama Dem'de istedigimiz müzigi falanda çaldırabiliriz ben cd yapıyorum genelde hem ortam hemde çalışanlar ve sahibi çok kafa insanlar alt katıda güzel ama çogunluk nereye isterse oraya gidilir tabi...[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...