Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Designer Aranıor

Majestic

Öne çıkan mesajlar

http://www.blackmoor.net

referansım efenim... Allahıma bin şükür izmirliyizde :)

Not: site UO ile ilgilidir.. 6 free turk server a hitap etmektedir. guild ve pazar alanı db leri mevcuttur. Beklerim..[hline]Daima bir adım ileri...
Saygılarımla r2

[Bu mesaj Reiki_Ashanrai tarafından 28 August 2003 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sayfayı Php ve Mysql kullanılarak hazırlandım. Quest bölümü 15 Eylülde aktif olacak. Tüm alt yapı ve quest çalışmaları bitti sadece mevcudun artmasını ve insanların siteden haberdar olmasını beklemekteyim. Site şu anda 6 free türk shard ına destek veriyor. Ben Nbl da oldugum için Questler NBL locus u kapsayacaktır. Ancak Bu iş ile ilgilenen diğer server lardan arkadaşlar bizde düzenlemek isteriz derlerse sistem onlarıda kapsar. Yazılan her quest hangi server için geçerli olduğu belirtilecek. Çeşitli serverlar için quest writer lar arıyorum yani.[hline]Daima bir adım ileri...
Saygılarımla r2
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu mesajlara aldanmayın Dark Temple Serveri kurulmak üzere. Fakat Majestic isimli şahıs staff değildir. Shardın admini benim. Ve burada provoke olmayın üstelik Dark Temple Shardının Web designeri vardır.

Ayrıca Majestic sen daha dune kadar Arqas serverine b.k atan birisin ve benim shardımda başkalarının shardına b.k atan kişiler barınamaz.
Üstelik burası paticik forumları yeni shardlar hakkında yazı yazılması için yapılmış bir yer değil. Ki ; üstelik sen benim kurmak üzere bulunduğum bir server hakkında yorum yapamazsın.

Sayın Paticik Yetkilileri bu forumu kitlemenizi rica ediyorum.

Bu şekilde Provoke amaçlı şahısların mesajlarını dikkate almayınız.

Saygılarımla ;[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Sosyal ağlarda paylaş

Çok sinirlendim :hrr:

Bu mesajı okuyan ve dikkate alan arkadaşlar bir daha tekrarlıyorum, Provoke olmayın. Majestic isimli (i....) Dark Temple shardında bulunmamaktadır.

Ayrıca bizim shardımızın adını kullanarak Arqas Staff'ına ve shardına attığı b.k lardan dolayı ben kendi adıma özür dilerim.

Saygılarımla ;

---------------------------------
Dark Temple Shard Admin
Josiah
---------------------------------[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darktemple, 30 August 2003 13:54 tarihinde demiş ki:
Dark Temple Shardında Bole Bir Staff Bulunmamaktadır.
Sayın Alan yetkilileri Bu kullanıcının Uyelıgını iptal ederseniz
seviniriz.
Saygılar...[hline]Tum Dark Temple Staffı Adına
Saygılar...

hadi ya..
bak bak.. admin uleyn 2 el at silin şu adamı yaa :p

stafflarınıza (!) basarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Reiki_Ashanrai, 28 August 2003 22:21 tarihinde demiş ki:
http://www.blackmoor.net

referansım efenim... Allahıma bin şükür izmirliyizde :)

Not: site UO ile ilgilidir.. 6 free turk server a hitap etmektedir. guild ve pazar alanı db leri mevcuttur. Beklerim..[hline]Daima bir adım ileri...
Saygılarımla r2

[Bu mesaj Reiki_Ashanrai tarafından 28 August 2003 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]

hey.. site çok hoş olmuş..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darktemple, 30 August 2003 15:22 tarihinde demiş ki:
Sayın DynamicK Adam Zaten Bizim adımızı kullanarak İş yapmaya calısıyo anlasılmayacak bir sey yok
SAygılar...[hline]Tum Dark Temple Staffı Adına
Saygılar...

DynamicK latife etmiş ama siz anlamadınız sanırım web designer ile world desginer in olayı ne spider ların attığı web lerimi design edecek vs vs oyyy anlatmakta zor yaf... [hline]Daima bir adım ileri...
Saygılarımla r2

[Bu mesaj Reiki_Ashanrai tarafından 30 August 2003 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...