Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ya günlük bu hafta ve bugün resmen yordu beni ya,bir sipariş göndericem bu iş yokluğunda sorun çıktı başka bir tanesini yanlış kargoya vermişim adamlar getir götür parası istedi,sabah yolda arabanın arka tamponunu değdirdim arkamdaki arabaya,tek güzel yanı kızlarla dışarda arkadaşı uğurladık askere biraz havam değişti,hadi be günlük biraz moral be hadi
Sosyal ağlarda paylaş

bugun hesapladım dun calınan cantamdaki zarar 400 yeeğteğğle oldu.dusundukce sinirim bozuldu.dusunmemeye karar verdim...
sabah 5 de Lotte'yı almaya gidiyorum.crazy banana 5 gun benle kalıcak ,istanbulun ağzını beraber kırmayı planlıyoruz.6 şişe lefe almış heyvan ,yeter mi daa alayım mı die msj attı ehuh,<3 Lotte...
Sosyal ağlarda paylaş

sevgıli gunnük, hemen konuya giriyorum.
warhammer online license aldım downloaduna başladım gece sırf bu download devam etsin diye fan sesi yüzünden beş eyalette aranan bilgisayarımı açık bırakarak uyumayı denemek zorunda kaldım ve başardım.
hala öksürüp duruyorum hatta öksürmekten karın kaslarım oram buram kaslarım ağrıdı ama boğazım iyileştiği için yine de iyiye gittiğimi düşünüyorum sanırım ölmeyeceğim. artık sevmeyeceğim, dırıdıdırıdıdırıdıdın. saygılar, sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lie cebiri kullanarak çözülebilen tüm diferansiyel denklemleri tek bir yolla çözmeyi öğrendim bitti nerdeyse. Sophus lie'ye saygılar, baya da az insan biliyor sanırım bunu lie cebiri çok geniş bir konu haline geldiği için bu kısmı unutulmuş ama peki neden öğrendim ben bunca şeyi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
bol limonlu bi ıhlamur çaktım kendime geldim günluh.

lan kaç gündür hastasın sen ya. bak şindi

suda eriyen aspirin
bir adet nanelimon
bir adet rezene çayı
bir adet cappy pür portakal suyu
bir adet ısıtıcının karşısında yorganın altında uyu.

geçer hadi geçmiş olsu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...