Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük kafam çok karışık lan !!1
hayattaki hedeflerim için çalışıyorum uğraşıyorum.. ve devam edicem

kurs taksitlerimi bitirmek için şuanki işime devam edicem..fakat daha fazla para kazanmak için diğer sektörede geçiş yapmayı düşünüyorum..ikisini birden idare etmek zor olucak ama biraz zorlanmakla bişey kaybetmem..
güzel bir hayat için çalışmam gerek..hedeflediğm şeylere sahip olmak için çalışmam gerek..

nyse bunlar derin mevzular
hadi by
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük çok bencil bir insan olma yolunda ilerliyorum. Babamın gelmesini istemiyorum. 10 gün boyunca bayık bayık Londra'yı 237234. kez gezmek zorunda kalacağım. Hem de tam tatilimin başladığı zaman. Bu nasıl bir bencilliktir aman yarabbi. Neyse 5inde geliyormuş 1 haftam var gelmeden önce. Hayır bir de sınavlara falan çalışmak zorundayım tam geldiği zamanda. Neyse bakalım en azından alışveriş yaparım sdfdsf..
Sosyal ağlarda paylaş

biri avrupa notasyonu diğeri amerika notasyonu falan filan gibi saçma detayları var onun, programları da ona göre yazıyorlar. benim perlde yazdığım programlar ondalıklı sayıları virgüllü çıkarıyor, onu excel'e aktarırken noktaya çevirmem gerekiyor çünkü excel ondalıklı sayıları noktayla algılıyor falan.

gerçekten zeka akıyor bir gün dünya'nın dijital alt yapısı çökerse ya nova fırtınasından ya da bu virgül nokta ayrımından çökecek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...