Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük;
Dün gece kuruçeşmedeydim eve saat 5 te döndüm sabah babam beni yataktan atarak uyandırdı(şaka yapıyo(öyle yaptığını sanıyo)) hala alkolluyum ve şirketteyim deli gibi uykum var birisi ters bişey söylesinde sinirlenip dışarı çıkiyim biraz uyuyim diyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük
keyfim yerinde olm makro AA geldi lan inanamıyorum hala ortalama bi anda fırladı.gereksiz yere tatile gitmedim büt korkusu ile tek tabanca takılıyorum olm kenya da.yapacak bişi de yok hatun da memlekete gitti.
olm krediler bu gece yatıo lan alkol alkol alkol.holey holey.bu kadar seviniyosam bi haltlar olacak.ben en iyisi sessiz ve derinden yol alıyorum.
hoşçakal..
Sosyal ağlarda paylaş

Naber günlük,

2 saattir koşuşturuyorum yoruldum valla.
Akşam Portecho varmış meğerse, süper oldu. Gittim duş aldım, sonra saçlarımı kestim.

Evet, yine kendim kestim =) ama bu sefer güzel oldu galiba..
Gerçi hafif bi oran sorunu var ama olsun be kardeşim o kadarda olur.
Hehe..

Neyse, güzel bi gece geçirmek dileğiyle herkese iyi akşamlar diliyorum.

sdfds..
Sosyal ağlarda paylaş

b.f hasta malesef ah günlükk ah..hayatımda yaşadıım en garip günlerden biriydi..evt gnn anlam ve önemne uygun bi şarkı dnliorm şu an katy perry den..hastalıklar btsn be günlükk..dn sesim kısık uyandm çk tırstım.ama akıllanmıorm bndn adam olmaz bliorm.garip olduumu da bliorm.ama çevremdekiler de garip.bgn alkol içn,dostlar içn ve bni çk seven biri içn bnu sağlayan kmse ya da neyse teşekkür ettm.evt evt hastalıklar btsn.evt bgnü kmseye anlatamicam muhtemelen orda olanlar arasnda bi anı olarak kalcak,olsun,güzeldi.grşrz günlük:)
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük,

Bu aralar pek paticik forumlarını ziyaret edemiyorum sanada yazamıyorum.Bunun için çok üzgünüm ama galiba çok sosyal olmaya başladım bu aralar çok mutluyum. Herneyse...

Bu gece sana böyle eciş böcüş yazı yazmıycam direk günümü hardcore olarak anlatıyorum.

Bugün komple Caddebostanın mına koduk lan hemde ne koduk varya..

Alman Kurtu köpeğimi aldık ordan bir arkadaşımızın alman kurtunu aldık. Ordan sahile indik. Sonra arkadaşın arkadaşları geldi onunda 2 adet Dobermanı vardı ama görecen varya kral kral ötesi yok. Sonra 1 alman kurtu olana rkadaş daha geldi. Daha sonrasında Amerikan Red Noise Pitbull'lu abimiz geldi. Bir sosyelştiler bir sosyelleştiler anlatamam.Bizim Knox bir coştu bir sağ bir sola ipneyi toptan frizbiden alamadım. Günlük valla ne yalan söyliyim bu köpekle fenada manita yapılır. " Ay ne tatlı şey " " Yesin mi ? " " hihihi " falan böyle yani.

Naomi Dob
Krom Dob
Blade Red
Knox Alm
Alphin Alm
İsa Alm

Neyse Migrostan biralarıda aldık kafalar duman gitarimizida çaldık eşşekler gibi öğürdük. Sonra dağıldı. Ayaklarım su topladı teee kozyatağına yürüdüm mına koim.

Bizim Knox da yığıldı kaldı balkonda yatıyor. Bende aldım nescafemi şimdi musiğimide aldım ohh taşşak.

Neyse günlükcüm bugünde böyle öpüyorum bb.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çenem düştü olm
ayrıca o terzi bozuntusunu dövmedim hala yaşıyo..
aldığım kotun parasını geri verdiler
yarın kursa gidicem kurs çıkışı kanala gidicem kingodiskoya..
ordan pazar günü ilkokuldan arkadaşlarla buluşcam yeşilköyde
akşamına abimle alışverişe gideyim diyorum
kot alcam bu sefer..
pazartesi günüde sınav varmış..bi gidiym bakiim okula ne sınavı..
şimdilik plan bukadar..

hadi by
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...