Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Twhip! Shoom! BOOM! Argh!!

lam paso son dakikada olan ebleh olaylardan damage yiyorum bak.. yarın bi dersin notlarını alacaktım, aynı saate kandillide ders koymuşlar!

neyse ki bir dost yardımı ile aynı anda olmasa bile yakın anlarda iki farklı yerde olabileceğim..umarım

paso aksaklıkların olduğu çizgi roman tadında bi yaşamak salakça bişi ve eğlenceli değil. güvenebileceğin dostlarının olması ise her zaman iyi. hatta süper!
Sosyal ağlarda paylaş

sivgili günlük. artık ben de uyanamayan insanlardan oldum. alarmı kurduğum saat: 9.30 uyandığım saat: 11.00 maşşallah bana. rüyamda hiç görmediğim anneannem bize kahvaltıya geliyodu ki şok geçirdim sdfs. dedemle zeytin göz muhabbeti oluyodu yine ^^ sonra bilardo eğitmenimle (evet öyle bişeyim vardı) film izliyoduk. bi ara da eski okuluma gitmek için servise bindiğimi, serviste iki tane aşırı yakışıklı genç olduğunu hatırlıyorum. ama bu 1. uykumdaydı. artık uykum 2ye bölünüyor. bazı arkadaşlar saolsunlar.
saat 12.30da yıldızda olmalıyım. ordan da kendi okuluma gitmeliyim. ne giysem derdinin kurbanı olmak üzereyim. aklıma o düşünceyi sokmamak için mücadele veriyorum şu anda ama oldukça zor. en iyisi ben valizime doğru yöneleyim. üptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük aldığım bilekliğin poşetinde "totally sexy" yazıyo. bi de kadın hediye paketine koymuş onda da "for my little princess" yazıyo. güzel jestler bunlar ahahjgs. bi sürü çöp poşeti gazete ve hurç aldım, ayranım bitsin toplanmaya başlıcam. allahım nası altından kalkıcam ben bu işin //_-
ev de temizlenemediği için yarın izmite gidiyorum alperlerde kalcam. bi yılbaşm daha yörük gibi geçicek, anlaşıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...