Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

c_a_p_t_a_i_n said:
Tükürürüm böyle hayatın içine!

al benden de o kadar. elder'ların görevlerini yerine getirmemesi sonucu ilk kobay olarak hep ben zarar görüyorum ve yine her şey ters gidiyor.. ilk kobay olmaktan bıktım. mayın eşeği olmaktan bıktım.. her şey giderek kötüleşirken ne yapabilirim ki.

ben de tükürürüm böyle hayatın içine :(
bitsin ulan bu sıkıntılar artık.. yetteeer beeeah
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntılarımın sanırım %25lik bir bölümünden kurtulmam rahatlatıcı.. kaldı %75 ^_^

ancak hâlâ bazen kendimi şunun gib hissetmem garip
you were blessed by a different kind of inner view: it's all magnified.
the highs would make you fly, and the lows make you want to die.

ehehe.. ne yaparsanız yapın bazen elinizden hiçbir şey gelmeden çaresizce, kurbanlık koyun gibi bekliyorsunuz işte olacakları.. bağlanmışlık ve imkansızlık boğucu olabiliyor. ve bazen de bir anda her şey aydınlanıyor. bu iki sene çok ağır idi. bunlardan sonrasının daha aydınlık olmasını umuyorum.

en azından artık birazcık da olsa umudum var.. ehehe

bu arada sözler süpper bi şarkı olan missy higgins - nightminds'tan /watch?v=SOH22PU5BGg
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük insanların(kadın erkek hiç farketmez) toplum içine çıkınca aslan kesilmesi ve böyle yaparak kendini basitleştirmesine tahammülüm yok.Nedir bu?Maksat laf koyarak,azarlayarak karşındakini milletin yanında itin bitarafına sokup çıkartmaksa bunun neresi tahammül edilebilir bir olaydır ki?Sanki biz salağız günlük.Bir halttan haberimiz yok öylesine geldik gidiyoruz.eğer marifet insan bozmaksa bu konuda herkesin pabuçlarını eline veririm.Ama kendimi basitleştirdiğime değer mi,ilkelerimden taviz verdiğime değer mi bilmiyorum.Zaman içinde bekleyip görelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...