Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

dory said:
gunluk
humanlardan nefret ediyorum
gnomelardan daha cok nefret ediyorum
ama NE ..
gozum seyiriyo.
acimadan tecavuz eder, yakar küllerine yine tecavuz ederim.

* night elf female cheer'ı *

günlük uyku düzeni çok pis bozuldu, çok rahatsız değilim şu an için ama yaz okulu falan durumu olursa 1-2 gün gg olucam eahu
Sosyal ağlarda paylaş

günlük anti depresanlar sanki etki etmiyor. ara sıra kendimden geçiyom ondanmıdır anlamadım. yenecem ama bu paranoyaklığı, alkolüde bıraktım gibi. bayadır içmiyom ( 2-3 hafta) umarım bırakabilirim.

bugünde eski sınıf arkadaşlarımızla buluşcakmışız.

işin gerçeği sağlam karı-kız varmıdır diye gidicem. yoksa gitmem abi. yalan olmuş dostlukları.

dur daha ne yazıyım düşünüyorum. öyle işte geziniyim geliyim bunaldım ulan yine, zaman geçmiyor.

eve 2 tane ablamın misafiri gelmiş, fizik mühendisiliği okuyorlar 2 tane güzel kız . ikiside okul+ders tribine girmiş. 2 side güzeldi ama baydılar beni ders muhabbetiyle, yok anacım cıkacak kız bulamıycam ben. biri tikky sanar çıkmaz, biri metalci sanar çıkmaz, hay ben böyle işin :D

perşembede mr sonuçlarımı alıcam, + psikiyatriste gidicem yine. rahatlıyom oraya gidince niyeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük günlük.

Sana ilk yazışım bu.Sarımsaklıdaydım.Günlük öyle kızlar vardıki, arkadaşım paso yavşadı hepsine yoldan geçenden tut geçmeyene kadar.Ben ise yaklaşır 1 yıldır aldığım entel kuntel aydın tiplemem yüzünden otura kaldım günlük.Kızlara laf atamaz, göz kaş yapamaz olmuşum. Arkadaş kız ayarladı bile biz hala el arabası nafile durumda giderken memleketime döndüm günlük.

Filmide bitirmedim günlük.Napcaz seslendirmeyi günlük.Çok zor geliyor insanları toparlamak günlük.Seni en çok seven kişi benim günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,
Şakran'a gidiyorum. Yine. Hiç bir şey beklediğim gibi değil hayattan. Mutsuzum hep. Mutlu olamıyorum. Küçük şeylerden mutlu olma yalanları da tükendi. Her şey tükendi anlayacağın günlük. 3 Gün sarhoş gezdim olmadı, gezdim tozdum olmadı, eve kapandım olmadı, sevdiğim biri de olsa yakınımda, o da yok. İlgilenebileceğim hiç bir şey veya hiç kimse yok artık. Öyle bir sıkkınlık ki bu ölmek bile çare değil. Yaşamak istiyorum, dolu yaşamak istiyorum. Heyecan istiyorum. Sanırım Şakran'da bir ev soymayı veya tecavüz etmeyi deniycem. Gidişat bu yönde günlük, napayım çok bıktım bu tekdüzelikten. Ne olursa olsun beni yargılama günlük, anlayamazsın çünkü beni.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gidip laba herhalde akşam 8e kadar reaksiyonla ilgilenicem sonra eve gidip moleküler modelleme programını biraz daha yazıp kompleks analiz çalışcam

umarım tüm bunların sonunca ilerde benim için

"he was both a good theoratician and an experimenter"

falan derler...

yaniieeğ. oha falan.

ya da bildiğin üniverste hocası da olabilirim ama o da güzel, rahat falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...