Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günnük burcuya aşığım it gibi
hemde 5 senedir
korkma senide seviyorum
kısmetse ikinizi bi arada idare etcem

olm pazartesi memleketimin ta öteki ucu olan Karsa uçuyorum
ordan trenle İstanbula kadar gelincek ama benim işim Samsunda bitiyo
CNN treniyle gelcez bu tarafa doğru..günde 4 kere yayın yapcaz
izle lan bizi..

ordaki işim bitince Burcuyu ziyaret etcem günnük
sonra arkadaşla tatile gitcem
sora gelcem kursa yazılcam
falan filan..
şimdilik planlarım bunlar..
yaladım seni
hadi by
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün iyi geçmedi günlük
bi marketteki çok güzel bi kasiyer kıza teklif yapıcaktım bugün ama markette yoktu,bende bütün gün bilgisayar başında oturdum durdum.
Şimdide yatıyorum,sabah 6 da servis 7 de de iş bizi bekler.

Ne olcak nan benim bu kızlardan yana talihsizliğim(evdemi kalacam günlüüüüüüük)

Hadi bye.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yine bi pazartesi yine yeni haftanın ilk günü yine iş sonra hafta sonu gelicek sonra yine pazartesi yine iş yine hafta sonu yine pazartesi yine iş yine haftasonu..........................................................................................................................................

hayatım böyle çalışarak geçicek işte
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.bugün çok iyi değildim.genel olarak herşeye moralim bozuktu.oo lanet olsun dostum kimse beni anlamıyo o ye triplerine girmicem tabii ki.Canım sıkkın ama kendimi eğlendirmesini öğrendim artık.Bi şekilde halledicem bunuda.Saat 8 olmuş ve hala uyumadım.uyuyamıyorum.of!
Sosyal ağlarda paylaş

hala çalışıyorum, başka bir işe girecem diye yemin ederim burda yaptığım herşey külfet geliyor, sırf adam gibi çalışıyordu başka iş bulunca şaşırdı demesinler diye iyi bir intiba diye kasıyorum, ama haketen çıkıp gitmek istiyorum.. sene kapanışı birde, gelsin geceler gitsin geceler :(

köşe başındaki köfteci ile bile mutabık değiliz! haketen baymış bu iş
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

içmeye gittim geldim arkadaşlarla ve msnde bana "unutmadım aklımdasın, tatilde konuşuruz" yazmış. Nası mutlu oldum var ya. Alkolün de gazıyla herşeyi yazdım, tüm hislerimi,dertlerimi, korkularımı onunla ilgili. Değiştiğini bile söyleyebildim resmen. Ve herşey güzel oldu beklemediğim bi şekilde. Günler sonra rahat uyuyabileceğim. Çok mutluyum lan! :D

Hadi görüşürüz..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...