Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hersey bi kabus sanki
peşpeşe gorulen kabuslar vardir ya bazi gecelerde
birinden korkarak uyanirsin, sakinleşmeden daha uyudugunda bi digeri hortlar
eger yukarda bi yerde bi tanri varsa bana guc versin.. cok ihtiyacim var.
hersey o kadar kotu gidiyor ki

hiç bişey ruya değil ama.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:
hersey bi kabus sanki
peşpeşe gorulen kabuslar vardir ya bazi gecelerde
birinden korkarak uyanirsin, sakinleşmeden daha uyudugunda bi digeri hortlar
eger yukarda bi yerde bi tanri varsa bana guc versin.. cok ihtiyacim var.
hersey o kadar kotu gidiyor ki

hiç bişey ruya değil ama.

işe yarar mı bilmiyorum ama...

"her şey geçer"
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük nan,

çok kötü oldum ben yine. Çoook üzgüngeliyodu sesi, kahroldum. Onu neyin üzdüünü bilememek, yardımcı olamamak daha da koydu. Zaten bayadır benle kendisiyle ilgili hiçbirşey paylaşmıyor, hayatında olan biteni anlatmıyor. Sırf benimle, beim dertlerimle ilgileniyor. Oysa ben onun mutluluğunu, derdini, hüznünü paylaşmak istiyorum. Onun hislerini, yaşadıklarını bilmek istiyorum. Gerekirse yardımcı olmak istiyorum. Ama bunları össye 2 hafta kalmışken onunla paylaşıp canını sıkmak da istemiyorum. Deliricem yaa :(

O kadar sen kimsenin sahip olamayacağı gerçek bi dostsun, hep apayrı olcaksın, sana sahip olduğum için çok şanslıyım, seni çok seviyorum diyo ama tek taraflı dostluk ilişkisi yaşıyoruz resmen. Platonik dostluk mu oluyor bu ne oluyor nalamıyorum ki? Madem dostuz o zaman paylaş benimle hayatında olanları. Ona bu kadar yakınken aynı zamanda bu kadar uzak olmak, sesini o kadar mutsuz duymak ve onun yüzünden çaresiz kalmak çok koyuyor bana. Ne olacak benim sonum? Lanet olsun ya :(

Hoşçakal günlük..
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
bir proje ödevi için iki günde "introduction to computational quantum mechanics" öğrencem hadi hayırlısı sdf

çok zevkli lan öğrendim baya bi girizgah yazayım dedim ödeve daha yarısına gelmedim girizgahın ama 5 sayfa etti hehe hocadan 1 gün daha isteyeyim bari 20 sayfa ödev veririm sdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük be boş boş oturuorum saatlerdir boş oturmasam ders çalışmam lazım allahtan yarın sınavım yok rahatım bugün biraz şu finaller bitse artık da gitsem bu evden afakanlar basıo artık seneye nasıl kalcam burda allah bilir alışırım dimi nan? işte öle bu arada bildiğin amele yanığı olmuşum ve döndüğüm gün kuzenimin düğünü var şu kolları ve dekolteyi doğru düzgün yakmam lazım yoksa fail olcam bildiğin ya naapmak lasım kü pööfff
Sosyal ağlarda paylaş

sabah 8 buçukta sınavım var ardından konserim var ve çalışacak o kadar çok şey çıktı ki hiçbirine çalışamadım :S ayrıca sesim kısıldı.sinirliyim stresliyim.ruh sağlığım yer yer oynuyo.hani derler ya söyleyecek çok şeyi olupta hiç birşey söyleyememek.
o durumdayım buaralar.aşırı derecede mutlu olma hevesi mutsuzluk getiriyo sanırım.
öyle işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...