Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sechil said:
darkness87 said:
günlük sechil sana yazdıklarımı okuyomuş

burdan sechil'e sesleniyorum
yaptığın şey çok ayıp sechil
günlüğümü mü okuyosun özelim o benim
saygısız cık cık

anaaam bide suçlandık yahuu aleni yazıo hatun bide ben suçlu oluorum günnük yaa nedir bu hayat yolunda çektiim ızdırap eziyet benim yaa :(

Günlük kavga eden tipleri görünce neşem yerine geliyor. du bi . ben en iyisi bi barınak cafeye gideyim. ortama akar etliye sütlüye dokunmadan dönerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Letsgetthesunshine said:
Niye her şey bu kadar karmaşık olmak zorunda ve hep hayattan istediklerimiz zor olmak zorunda oyunun kuralı bu mudur?

yer değiştirelim mi?

efenim her şey "gerçekten" çok karmaşıklaşınca HAYDEEE demeye karar verdim. yoksa sağlık elden gidiyor vallahi..

o değil de.. iyi değilim harbiden.. ailecek zor zamanları atlatıyoruz, atlattık sayılır..

iyi günlerin gelmesini umuyoruz.

ne diyim.. aydınlık yarınlara..
Sosyal ağlarda paylaş

evet bi haber daha almış bulunmaktayım an itibariyle günlük. silinmişim..
tek bir şey istiyorum başına en ufak bi kötülük geldiğinde bile allahım benim adımı sayıklatsın sana ben bu kıza bu kadar kötülük yaptım allah acısını benden çıkarıyor diye içinden geçirir inşallah. bugünden sonra tek istediğim bu..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük.çalışıyorum ben gene.dün saat 7 buçukta yattım 10 buçukta kalktım ders çalışmam lazımdı.bi boşluk bulup gece 10 dan 12 ye kadar uyuyabildim.ve şimdi ders çalışıyorum saat 9 da kalkmam gerekiyomuş.beynim iflah olmaz artık benim.
bi garibim ya böyle kavga etmek için yer arıyorum filan,
(düşün geçen annem ne kadar sinirlendirdiyse kafama sandalye bile fırlattı)
böyle bi huysuzum bi sinirliyim mıy mıy çekilmiyorum hiç.
kendimden rahatsız oldum be.
öyle günlük.
gidip çalışiim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlatayim sen karar ver ben dusundugum kadar umutsuz muyum gunluk?
aylar once bitti dendi zaten, sacma sapan surundurmelerle bu gunlere gelen bi iliski, ne ettimse duzgun bi hayat istedigim icin, onca gecen kotu zamandan sonra bi parca mutluluk elde etmek icin yaptim. o yuzden katlandim, sustum. ama olmadi.
zaman ilerledikce, ben sustukca sablon aynen isledi.
bir taraf sustu, diger taraf ezdikce ezdi..
guzel b cumartesi gununu evimde doritos-bira ve tvde selana izleyerek gecirdim, yine telefon hiç çalmadi, annem bile aramadi, kim bilir neyin tribinde yine..of ona cok kiziyorum.

sacimi taramayali, aynaya bakip kendime ceki duzen vermeyeli 1 hafta oldu sanirim, istedigim gibi gozukmeyeli.. artik "şunu giyme, bunu giyme" diyenim de yok ama bu sefer giyinip cikacak kimsem yok. yani pratikde hiç bişey degişmedi..
ha pişman misin dersen, sanmiyorum.. boyle en dogrusuydu. zaten zit kutuplardik, anlasamiyorduk. onun deyimiyle "birbirimize gore degiliz"dik.
--
sinavlar bitmedi daha, calisiyorum hepsine, hazirliksiz girmiyorum merak etme, sadece gunu sinav, wow ve kedilerden baska biseylerle de doldurmam gerektigini dusunuyorum, dusunuyorum da bulamiyorum.

eskilerden kimse kalmadi, dory bi zamanlar yesillikti, kurudu kaldi.. ama toprak ayni toprak gunluk, bi kendime geliyim, amazon ormanlari gibi yeşerticem kendimi..
şu sinavlar da bi bitseydi..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük

3 gün önce finallerim başladı. hatırlarsan aynı gün kedim hastalandı veteriner belki yaşar dedi. ve evet aynı gün trafik kazası geçirdim. taksici yüzünden ölüyodum günlük. üzerine gelip adam bide 3 milyonun derdine düşüp bana kafa atmaya kalkınca adamı komalık ettim günlük. kotun paçalarında kan duruyo günlük. vicdan azabından gebericem. kaza yaptığımda kafam ön cama girdi başım iptal şişik ve ağrıyo hala. kedim için belki yaşar dendi gözümün önünde her saniye ölüyo hayvan. biyandan finallere girmek zorundayım final haftası başlangıcında bu kadar güzel olaylar başladığım için müthiş geçeceğinden eminim günlük. 3 gündür adam gibi uyuyamadım allak bullak kafayla ders çalışmaya çalışıyorum...

günlük senin allah belanı versin. başlarım böle işe ben
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...