Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük,
bugün garip geçti. cidden garip. herkes bir garip hatta. Sabah SPS'te hoca neredeyse acıdı bize HIST le SPS aynı hafta olduğunu öğrenince. Sonra C.Güneri'yi hiç bu kadar keyifli görmemiştim. Amfide espri üstüne espri yaptı. Bir de dalga geçti bizimle rahat rahat. SPS seçkinizi arttırsınlar söyleyeyim filan diye. Yine garip bir biçimde tüm amfi neredeyse uyuyordu. Işıkların bir kısmı gidip loş bir ortam olunca tam uykuluk oldu zaten.

Tüm okul ayakta uyuyor gibi bir izlenime kapıldım dersten çıkanları görünce. Çok sevindirici(!) bir haber alarak okulun 1 haftacık uzatıldığını öğrendim ne güzel(!) di mi? Ayrıca ilk defa bir romanı okumamıştım tarih çalışacağım diye, quiz yaptı hoca. Neyse bildiğim kadarını yaptım ama cık bişi çıkmaz ondan.

neyse bugünü de tarihe ayıracağım umarım. yarın sps ödevini yapsam, sps çalışsam perşembe de sps çalışsam cuma da sınavdan önce çalışsam hmm.

yine neyse "life's good".

hoşçakal günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlüküm
dün arkadaşımız doğum gününü kutlamak üzere bir arkadaşımızın evinde toplandık,yedik içtik çılgınlar gibin eğlendik.bugün okul olmasına rağmen 3 te yattık.bunun sonucunda bugün dişçide doktor dişimi yaparken ben uyuyakaldım,rüyalar gördüm ama hatırlamıyorum şimdi tam olarak.ama doktor farketmedi uyuyakaldığımı.napayım ışığı gözüme tutuyodu bende rahatsız olduğum için gözümü kapatıvermiştim.sonra baktım böyle olmaz bu,dişçiden sonra okula gitmedim eve geldim danalar gibi uyudum 4 saat;ama hala uykusuzum sanırım gidip uyuycam yine.ya bide uykusuzum dedim aklıma geldi.penguen gelmemişti geçen hafta markete,sinir oldum başka bi yere de gidemedim.alamadım.yarın bakıcam artık,umarım kalmıştır.bide günlük ehahey çok mutluyum,dersaneden her geçen sınav daha yüksek puan alıyorum heleloy heleloy.hadi görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

news update!

ama önce;
efenim aşınanyavuz (ehe) ve dory gibin her gün yazan kullanıcıları okumak pek bi zevkli oluyor valla..
utopia'ya (müzmin bir farenjit sahibi olarak) tavsiyemiz tantum verde sprey alıp boğazının arka tarafına sıkması (3fısstt! falan) bir de strepsils tarzı antibacterial pastil alması..

evet.. şimdi news update!!

hâlâ tembeller!

dasaaa ve arkadaşları (sınıfın yarısı?) her zamanki gibi yine bir ödevi okulda yaptı. dasaaa'nın can dostu bugün dağınık/kopuk iken dasaaa her zamanki gibi bugün de muhteşem idi (tabii salak/dalgın/fikibok da denebilir..)

yarına olan ödevi de okulda yapmaya karar veren gençler üni.den ayrıldıktan sonra paşa paşa gitmek istemedikleri büronun yolunu tuttular. her ne kadar bu bürodan istedikleri proceleri (çalışma maksatlı, örnek olarak) alabilecekleri dasaaa camiasına söylenmiş olsa dahi, bu sandıkları kadar kolay olmadı. ve proce yerine hafiften babayı aldılar. ve dasaaa'ya "bugün git yarın gel.. hadeee.. naşşş" denildi.

dasaaa yaptığı açıklamada tersliklerin kendisini yıldıramayacağını ancak artık diğer işlere odaklanacağını, bu gece öküzcan başka bi procenin analizini sabaha kadar yapmak zorunda olduklarını ve yine uykusuz sabahlayacağını söyledi. diğer yandan yarın akşam yapılacak olan toplantı/kontrole kadar işlerin yetiştirilmesi ihtimalinin imkansız olduğu da uzmanlar tarafından belirtiliyor. ayın sonuna yetiştirilmesi gereken makaleye ise bu akşam başlanamayacağı da alınan duyumlar arasında.

son olarak dasaaa cephesinden dünden bir haber; dasaaa fikri olmadığı araştırma konusu hakkındaki yazıyı dün 'babalar gibi' teslim etti. teslimde gerçekleşen devlet töreni esnasında dasaaa'nın konu hakkında artık bilgi sahibi olduğu da belirtildi..

yarın dasaaa'yı yine yoğun bir gündem bekliyor, tabii biz yarın da dasaaa karargahından cansız yayınla gerekli bilgileri vereceğiz.

mahmut mahmudiye, das-aAa karpuz acansı, istanbul..
şimdi söz sende julide?
[hr]
teşekkürler mahmut...
türkiye sınıra sevkiyata devam ediyor. sınırda bugün yaşanan ilginç olayl.. [Click!]
Sosyal ağlarda paylaş

sağolasın dasaaa.

benical, bi antibiyotik bi muconex mi ne efervesan tablet bir de boğaz pastili verdi. strepsils bi işi yaramıyor, üstelik 7 liraymış, paraya kıyamadım muadilini aldım. 3 lira. 4 lirayla da gittim yemek yedim bugün, paramı kurtardım.

çok feci ya, çalıştığımdan kalan paralar suyunu çekecek bir gün ve ben annemlerden hiç para istememeye feci felaket alıştım, bir sürü ödememi kendim yaptım filan, kendimi iyi hissettim. yaz gelse de para kazansam yine of ya.

hukuk sınavım mucizevi şekilde iyi geçti, hoca bitti mi dedi kağıdı verirken, dedim bitti, daha beter öksürmeye başlamadan çıkıp salaklaştırıcı hap benicali alayım ben. daha kızlarla fransızca çalışacağız, imparfait passe compose passe recent falan filan. sonra fransız kültür yüzünden alsancağa indim zaten, öğrenci kartımın fotokopisi lazımmış. faks çek diyor bana kadın, sanki her tarafım faks makinesi dolu ya adfsg. kızlarla gidecektik zaten, ben gelmesem mi diyordum, gittim muhabbet oldu. yemek yidik, kahve içtig. oh mis.

yalnız öksürük çok fena. hayatım iki öhö üç hapşudan ibaret. aman yaa.

dün zaten sinirlerim de oynadı yerinden. hayır dönüp dolaşıp hiç sevmediğim ve sevmediğimi belirtmiş olduğum şeyler, hani altında bir art niyet yok, sadece duymayı sevmiyorum, yine bana geliyor. iyi ki sakin anımda geliyor, yoksa katil ötesi olurum. katil ötesi ne nasıl olunur.

acayip saçmalama kapasitem var iki gündür.

kapışalım mı dasaaa.

biri beni sustursun ya.

öhö(x2), hapşuuu(x3)
Sosyal ağlarda paylaş

bu metin dasaaa ya ithaf edilmiştir.

günlük,
1 saat sonra sınavım var. yapabileceğimi düşünmemeye başladım ne güzel. Seçki olayı bozdu beni ya. Neyse, 3 saatlik güzel sınavdan sonra ne yapmam gerekiyor? sabaha kadar bilmediğim bir konuda bilgi edinmem ve makale yazmam lazım ne güzeel. SPS hiç çalışmadım çalışmam lazım. Ve artı daha filmi bile izlemedim 1 günde bunlar nasıl olacak?!?!

3 gün boyunca tarih çalıştım ama hiçbiri aklımda kalmış gibi gelmiyor bana. tüm freshler uyumuş sabah. ns amfisinde sadece 50-60 kişi filan vardı. gitmese miydim diye düşündüm ama yoklama aldı az kişi olunca tabii. öğle uykusu olmasa sınavda uyurdum kesin. yarın ne olacak pff. ders var, girmesem olmaz. makale yarınki derse yetiştirmek için uyuyamam, cuma günü sınava çalışmadım, uyursam çalışamam. Niye gün 30 saat filan değil ya. kafam çok karıştı ve dağıldı. oof oof.

neyse bu hafta bitince rahatlayacağım ümidi güzel oluyor mutlu oluyorsun düşününce :P

güle güle.
Sosyal ağlarda paylaş

Downtime...

Konuşurken bugün yine şu sonuca vardık; Türk dediğin bir garip adam. Kasıntı, her adımda ezmeye çalışan, hoş sohbet olmayan, "kıvrak zeka mı, o da ne?" kıvamında gezen, bulaşmak istemeyeceğin bir halk. Tanımak için fırsat verdikçe bulaşan, yapışan, iteleyemeyeceğin garip bir yapıları var. Söyleyeceğin şey birazcık dahi ters olduğunda, dinlemek yerine köpüren,gaza gelen, yok yere sinirlenen garip bir ruhsal duruma/dengesizliğe sahip ve "dur şuna laf sokayım. bunu kazıklayayım, hadi şunu bi bozayım" şeklinde fesatlıkla buram buram yanan insanlar topluluğu.

paylaşım? toplu alınan keyif, zevk.. yok, genelinde yok. bu, eğitim düzeyiyle alakalı değil, ailenin ve toplumun verdiği değerlerle alakalı. Aile olayın -bir nevi kökünü- başlangıç noktasını belirlerken, toplum bireyi tamamen çekip çeviriyor başka yöne.

sonuç?

genelinden -gerçekten- hoşlanmadığınız bir topluluk...

argh çarşambaları sevmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hof gunluk!

sabahin korunde okula gittim yine, vizem vardi ve ben hic bisey bilmiyodum. bos kagit vermek olmaz diyip sacmaladim biraz. yarinda 2 tane vizem var ve saat kac oldu ben hala gram ders calismadim, hayir oturup baktim biraz ama sadece baktim.

kendimi kotu hissediyorum boyle derslere girmeyip vize doneminde de derslere calismadigim icin ama geciyo sonra :/ bi gun benimde aklim basima gelcek di mi gunluk?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...