Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük, bugün bi arkadaşın doğum gününü kutladık. pastacı herif, o "nice yıllara" yazılan tabelamsı hedenin üstüne 1983-2007 yazmış. bi el fatiha'sı eksik kalmış beyaz şekerden tabelanın. gülmekten pasta yemeye fırsat bulamadık. ama iyi de gerilim filmi konusu olur; pasta tabelacısı.. düşünsene, şekerden tabelanın üstüne yazdığı sene içinde ölüyosun. brr.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bu ne yoğunluk, hey allam ölecem ya.
dün odeonda aptal tiyatro,
bugün provosta ispiyon (nıhaha)
yarın panel var lan. genç dimağlar gelio canlarım benim kucaklıyım ben onları^^
sonrasında ders seçimi.
lan o salak seçmeliyi ne alsam ki?
oy bide rusça alcam lan.
aslında çince daha iyi ama zor o.
bi de ıslak hamburgerle mantarlı tost yedim mi tam entel olurum şerefsizim.
migros da artık 24 saat açıkmış.
yazın çıkmam artık. buz gibi negzel.
wireless da vardı dmi lan. abav.

ha bu arada tam beynen hazırlanmıştım ki yine eski, hayatı iplemez halime döndüm=( güvenemiorum hayata (of lan felsefik oldu, poetik dilime sokam).
aman koyim hayata bize bşi olmasın günlük, yaladım şekerim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük senin hiç istanbuldan genel müdürün geldi mi?

benim bi kere geldi, koşturmaktan çok yoruldum -_-

yarın da mesaiye kalıyorum. o kadar yırtındım tam kalmıyodum, prova günüm değişti. HLL HOCA dedim. aradım kalıyorum kokteyle dedim. havaalanı personeline hizmette son nokta, görelim bakalım mesaiye kalıp günde 14 saat falan çalışmak nasıl oluyormuş. şafak da 16 yarından itibaren. bitiyo iş miş. özlücem lan. valla. ama çalışma arkadaşlarımı.
Sosyal ağlarda paylaş

gune cok buruk basladim sekerim. ciftanadalimin yalan olusu belgelendi. aciklanmis listeler girememisim.
cok istemistim lan, cok fazla ugrasmistim.
oyle aptal sebeplerle kaybettim ki, götümle gülerdim bi baskasi yapsa, salakmıs derdim.
ee noldu simdi, hedefine ulaşamayan bi sen oldun. gecmis olsun dory.(tenks -.- )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...