Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili idiot ben denyoyum.

kendimi hasta olduguma inandirip, önemli bi randevuma gitmedim.
aradim ve cok pis hasta taklidi yaptim.
-heay minyon, insanlari kandirabilirsin ama kendini asla.
demeliydi.

ama pisman degilim, bu daha kötü sanirim.
bu demektir ki, hic bir zaman akillanamayacagim (yalan söylemek bazinda degil, üsengeclik, rahatlik ve kendi bildigini okuma bazinda.)
neyse. simdi de yine farkediyorum ki insan psikolojisi sakaya gelmez.(biliyodum zaten)
hastayim gelemicem dedikten sonra midem bulanmaya basladi.
hm annem agzima siccak bi de, hayirli olsun.
yaptiginin arkasinda durmak lazim ama, yaptim bi essseklik.(esssekligin daniskasi hem de)

bi kac saat daha uyyim (hepsini uyku icin de yapmis olabilirim) ondan sonra münih'e.

ayrica takintilarindan kurtulmus mis gibi bi insan olmak istiyorum, cok mu.
eyv.
Sosyal ağlarda paylaş

ohh shit!

gırtlağıma kadar boka batmış durumdayım ve feci iyi gözüküyorum. sanırım kahverengi bana yakışıyor!

şimdi madalyonun 2 yüzü var. hani paranın iki yüzü olduğu gibi, siz önemsemezsiniz bunları elbette. yazı tura atarsınız ve sadece üste gelen kısımla ilgilenirsiniz, yazı mı tura mı? işte alta gelen kısım benim! yazı mı alta geldi tura mı inan bilmiyorum ama alta gelen kısmın ne olduğu da önemli değil ya hani! herkes alta neyin gelmediği ile yani üste gelenle ilgilenir.

altlı üstlü muhabbeti bitirmek istiyorum aslında, keza altı üstü küçük bi olaya değineceğim.

annem ile kapışıverdik. sebep? anne dasaaa dışarı çıkmak istemektedir ve o halde ben dışar gideyim demiştir. dasaaa'da ok demiştir. Ancak dasaaa'nın vermesi gereken cevap "dur ben de geleyim mi seninle?" olmalıymıştır

bu laf söylenmez dasaaa tarafından. anne dasaaa da "bak olm senle hiç quality time geçiremiyoruz" dan başlayarak ince ince bombalar ve öküzlüğünü yırtmak için dasaaa'nın bir "dasaaa'yı demokratikleşitme" operasyonuna başlar. bu esnada kardeş dasaaa pantolları (pantolonlarını yani) çekmiş ve saçları jölelemiştir bile. "anne ben geliyyim mi?" diyerekten olaya dahil olur.

____

öncelikle aile içi tartışmalardan hazzetmediğimi ve üstü kapalı imalardan anlamayan biri olduğumu belirtmem gerek. duygusal olaylara da pek düşkün değilim hem.. bööle kaya veya ne biliim çay kaşığı, trambolin, suntalam, vibratör, sigorta kutusu, basmalı kalem gibi yani herhangi bir nesne gibi bi adamım duygusal konularda. Ben bunu çocukluk ve erken gençlik dönemimde yaşamış olduğum duygusal tramvaların sonucu olarak duygularımı törpülememe ve "sert" takılmama bağlamak istesem dahi genetik olarak doğuştan gelen bir mallık potansiyelimin olması da mümkün. ama bunu kabul etmek istemiyorum (sadece olayın farkındayım)

işte bu genetik veyahut pişikololojik mallık sayesinde yaptığımı burnum duvara çarpana kadar farketmiyorum duygusal olarak.bu gibi konularda çok realist yaklaşıyorum.
2+2=4

ve ezberden iş yapıyorum
-2kere2
+4
-neden dört?
+keraat cetveli öleydi biz küçükken

anneme sölediğim şey de bunun göstergesi, "ben düşünmem ki böyle şeyleri, alışkanlık kazanmamı istyorsan 'dasaaa gel dışarı çıkalım!' demeli ve beni bu sisteme alıştırmalısın. yoksa ben kendim kendimin bile duygularına değer vermem çok"

ya.. işte böle, aslında hayatın başlangıcı (ve tabii ki devamı) çoook büyük bir şans oyunu. doğru genler -> doğru kişiler ve bende de gözlemleyebileceğiniz gibi yanlış genler -> dasaaa kısaca atılan yazı turanın altta kalan ve boka batan kısmı benim efendim.

ha kişisel gelişim hede hödö.. mucizelere inanmadığımı söylesem şaşırmazsınız sanırım. bundan sonra sadece o yöne daha yatkınmış gibi davranıcam. daha anlayışlı imiş gibi yapıcam. Bu beni daha anlayışlı birisi yapmaz ama belki yavaşça bir şerit değişikliği yaparım bu kulvara doğru.

neyse şimdi bu bok çukurundan kendimi kurtarmanın bir yolunu bulmam lazım. bir daha düşmemek için bir şeyler yapmayı kurtulduktan sonra düşünürüm..

oh bok!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, kaynağı belli olmayan sesler duyuyorum yıllardır. psikoloğa gitmeli miyim? diyelim ki gitmeliyim. gitsem de bana ne kadar inanıcak ki? seslerin olmadığını söylicek; ben ise ona neo'nun yaptığı gibi "aslında bi ses yok" hareketi çekemicem. çünkü bu sesleri duyan benim, net bi şekilde duyan kişi benim. duyularımla algıladığım bişeyi nasıl inkar edicem? bunla yaşamaya alışmalı mıyım?

ya ailem? ne düşünücekler? "getti yavrii, getti gızııım" diye dizini mi dövücek? sanmıyorum ki günlük, onların haberi bile olmicak ben psikoloğun önüne uzanmış kuzuları sayarken. başımdan geçenleri duyduklarında, dünyada bana tek inanan insanların durup bana uğursuz bi açıyla bakmasına izin mi vericem? beni deli sansalar bile severler gerçi, varolsunlar. aile bu boru mu?

bu seslerin bana bişey demeye çalıştığına inanarak yaşamaya devam edicem galiba. belki iyi ve olumlu anlamlar çıkarabilirim demek istediklerinden, hayatımı biraz daha yola sokarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük günüm çok güzeldi.Şirince'ye gittik.Bir sürü fotograf çektm.Heryeri herşeyi çektm.Doğayla iç içe olmak ii geldi bana.Köy havasını tam anlamıyla yaşadım.Çok güzeldi herşey.Bi hafta öncesine kadar kötüydü herşey ama şuan gene umut ışıklarım yanmaya başladı.Herşey iyi gidiyor ilişkimde de.3.yılımız bomba gibi süprizleriyle.Ama biz bu son olayda yıkılmadıysak bi daha yıkılmayız gibime geliyor.Gerçi daha kötüsü başımıza gelmez umarım.Sağlam adımlarla ilerliyoruz şuanda.Öptm seni günlük:)

Ha bi de ben çok özledim günlük yaa. :(:(
Sosyal ağlarda paylaş

günlük her günüm aynı...anlamıyorum insanlar nasıl normal davranıyorlar bu durumlarda hicbirsey olmamıs gibi zte bazı tiplerde bu durumdan faydalanmak icin pusuda bekliyorlar ya da sorun bende biraz fazla takıyorum ben böle olmamalıydım eski kaan'ı özledim.eski neşeli,en ufak seyden zevk alabilen kaan,sevdigi kisiden en ufak bir sevgi sözcüğü duydugunda uyuyamayan kaan bunlar bana göre güzel seylerdi.eskiden yaptıgımız seylerin hic bir degeri yokmuş, olsaydı....olsaydı belkide durum böyle olmazdı.olsaydı belkide suan ben bunları yazıyor olmazdım.neyse sabah sabah yine geldiler bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...