Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük dün otobüste gördüğüm kızı yine gördüm oharey karar verdim bir daha görürsem gidip konusucam.dün aksam kız kardesime yoktan yere fırca attım iyi geldi ya sanırım her gün yapmalıyım bunu stress fln kalmıyo ohhh

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 12:41 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle GRRRRRRRR!!

1.kardeşim bi mal! kardeşim yaz okulundaydı bu yaz. benim geçenlerde tatilim geldi, gittim yaptım geldim. Bu 4günlüğüne yalap şap bi tatil yapıverdi.. bugün annem kardeşimi yunanistana götüreyim dedi tatile. Ben de dedim "lam o zaman otel parasını ben çekeyim kardeşin, siz daha uzun süre kalın"

bizim mala söyledi annem "bak abin böle böle diyor, daha babanın haberi yok bu gezi fikrinden ama abin de parayı veriyor senin için" falan filan..

normal biri ne der, siz ne dersiniz misal.. "aa saol lam!=)" di mi.. bizim mal ne dedi?

"bakalım ben parayı kabul etcek miyim? daha o belli değil"

dedim ya bi mal..

2.lam 5gün gittim tatile. adam nası yapmışsa Opera'nın bütün ayarlarını, Windows'un her bişeyini bozmuş.. Daha virüs için tarama yaptırmadım ama her taraftan virüs uyarısı atlıyor.. "move to vault" (öncelikle VAULT NE LAM! sil sen onların hepsini! kazı HDD'nin üzerini gerekirse, parlat temizle.. Naaapıcam ben virüsü kasaya kapasan all alla)

kısaca teknoloji özürlü bi mal... evet
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...