Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük,
sooonn derece sıkıcı bir kıbrıs seyahatinden az önce 1.5 saat rötarla ve korkunç bir kulak ağrısıyla (basınç) dönmüş, terlemeye istanbulda devam etmeye başlamış bulunuyorum. önümüzdeki 5-10 yıl boyunca kıbrısa gitmeyi düşünmüyorum, sıcaklardan nefret ediyorum, ayrıca kıbrıs türk hava yollarına da kafam girsin.
ben böyle hayatın ta ...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük

egeden yaz aşkım şarkısını armağan ediyorum. yaz kısmı hariç tabi de. valla da başlamam billa da başlamam. ben acı çekip garip şeyler yaşamak istemiyorum artık. o haklıydı aylar önce. dinlemedim, şimdi saçının kokusu elimde kalınca dank etti. iyi ki çalışıyorum, yoksa atlatamazdım çarşamba akşamından sonrasını kolay kolay, ki atlatmış mıyım sanki şimdi, hayır. ben sil baştan başlıyorum. üzüntü, stres, çaresiz kalmak falan bana yabancı kalsın. olmuyorsa, tüm çıkışları zorladıysan, bırak tünele su dolsun, boğul. boğulalım. boğuldum ben. bitti.

imza: süpermarket

ps: geyik acımı hafifletiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Her yaz olduğu gibi yine Foça'daki son gecemi geçirdiğim için boğazımda çeşitli düğümlenmeler,canlanan maziler hissetmelerdeyim. Aynı zamanda da her yaz mutlaka uğrayacağımı bilmenin verdiği özgüven de beni avutmaya çalışıyor diğerinden daha az etkili olsa da.
Lakin
Beş dakikada değişir bütün işler günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yagmur yagıyo nasıl gidecem len ben eve neyse arkadasta kalırım bugunluk.bu arada kısa saç rulaz ya ne öle eziyet cekmisim senelerdir yıka-kurula zart zurt böle daha mı yakısıklı oldum ne:D bu arada kardesim de üniversiteye girdi ulen ben sehirdısında okuyorum kız marmaraya girdi kıskandım :) yagmur keyif verdi ya cok iyi geldi valla bi de bugün otobüste tam benlik bir kız gördüm içim gitti:D
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kaan buralara gelir miydi ya :p

o değil de

6 günden birkaç gün sonraaaaaaaaaaaaaaa

provalarım başlıyoooooooooooooooooooooo

yeter artık zaten havaalanı havaalanı nereye kadaaaaaaaaaaaaaaaaar

ben artık oyuncu öğrenci olcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.

evet işe gidiyorum birazdan ve çok canım sıkılıyo ://///7777777
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...