Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sevgili pek bahtiyar complete idiot.
idiot....
son.bir. gün.... hua. son bir gün?
deliriyim mi? nasil bi tutum icine gireyim karar veremedim.
sanirim 3 gün sonrasina, sinav bitimine ertelemek daha iyi olacak bu delirme eylemini.
tabii neden delirdigime de bakar.
iyi gectigi icin delirsem iyi olur, tercih ederim.
tabii cenabetligimizden siyrilip asabilirsek kendimizi.
le le le vanille niye aldin eline - ya da daha dogrusu ''yine mi aldin eline''- olmasin tanrim, lütfen.
lütfen. bak rica ediyorum.
melek gibi insanim! annastik mi?
hi, ok o zaman.
*o sirada vanil'in sizlayan vicdani girer devreye*
-lan, 12. soruyu bitirmedin, had bakiyim ders basina.
- tmm.:/
o degil de, kalbim gümp gümp atiyo:/
korkuyorums.
ve ayriyetten. yok bisey. unuttum ne dicegimi.
bye.
edik: typo yaptim fütursuzca, özür dilerim.

[ Mesaj 09 Temmuz 2007, Pazartesi - 04:11 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Naber lan düdük.

Takılıom işte. Ama çok sinir bozucu şeyler de oluo. Mesela hmm... Şey vare mesela. Böle durup dururken bilgisayar kapanıo bazen. Cpu ısısı fazla gelio diye yan kağağı açtım. Bi daha olursa elentrinkli süpürgeylen çektiricem. Ama dur bakalım. Bi daha olcakmı? Olmasın lan.

Ha bide düdük. Yarın dışarı çıkıcam asddf. Gerçi sanane dimi =P

Nese ben UO'da hırkızlığa devam ediim =P

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

günlük nil desperandum falan yalan yok öyle bişi..
canım sıkıldı benim bu aralar baya..
bugün neconun d.günü yine als klasik şeyleri yapçaz..
öyle baydı ki,herife hayır da diyemiyorum..
1 ay sonra çekip gitçem evden kimse bulamıcak hehue öyle sıkıldım yani heuhe..
her zaman söylemişimdir.. d.günleri suxxxxxorrrrr.

bu aralar dedim ya iyi değilim diye patiye uğramazsam kızma olur mu.. açasım yok hiç. kitaba falan vercem kendimi galiba.. başka türlü kafamı o konuya yoğunlaştırmamamın yolunu bulamıyorum.. delircem ehue.

hadi sağlıcakla..
Sosyal ağlarda paylaş

Hooov hooov hoov...

Günlük.

Sinirli gibiyim aslında. Ama biraz da bu durumdan zevk alır gibiyim. Neden bilmiyorum ama öyle yani.

Sinirli olduğum nokta şu; saçma sapan, sağdan soldan insanların tutup, gelip başka insanların ilişkilerine, daha detaylı olarak, mükemmel ilerleyen ilişkilerine karşımaya çalışma çabaları mevcut. Kim kimi severse sever, kim kimden hoşlanırsa hoşlanır, kim kime aşık olursa olur. Bunların hiçbirisi hiç kimseyi ilgilendirmez. O olay sadece ve sadece o iki kişinin karışabileceği durumdadır. Hayır anlamadığım olay amaç nedir ki günlük ben onu anlamış değilim. Hadi bir insanı engelledin (saçma bi sebepten dolayı), sonra başka birisinden bir şeyler öğrendin. O engellediğin kişinin engelini kaldırıp bu konu hakkında küfür etmek ne kadar mantıklı, ne kadar insancıl veya ne kadar medeni bir harekettirki? Yani var sanırım ortada bir alıp verememe. Veya artık kuyruk acısı mı denir ona bilemiyorum ama var yani bir şeyler.

Zevk aldığım nokta da şu; hani dedim ya var bi kuyruk acısı veya onun gibi bir şey. Hah işte. Bazen kötü bir insan olabiliyorum ve bu da o zamanlarda hoşuma gidiyor. İnsanların canını acıtmak, onları üzmek vesaire vesaire. Bu tarz şeylerden dolayı zevk alıyorum işte.

İki taraf da mutluysa günlük, iki taraf da kararını vermişse günlük, iki taraf da halinden memnunsa günlük ve benzeri şeyler o iki taraf arasında mevcutsa günlük ne kadar mantıklıdır ortama karışmak, burnunu sokmak. Veya ne kadar büyük bir istektir ki "İki kişi konuşurken üçüncüye bok yemek düşer." ilkokul seviyesindeki doğru lafın altında kalınsın. Kimin haddinedir? Sorarım sana...

İşte böyle günlük. Mutluluklar dileklerini kulise alayım =)

Çok konuştum yine günlük, çok yazdım sana biliyorum ama sinirliydim biraz. Maruz görürsün artık. Neyse, ben gideyim...

Sağlıcakla...

:elsallayanchibismile:

[ Mesaj 10 Temmuz 2007, Salı - 00:59 tarihinde, Silmarwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlükcüm

bu saçma sapan yazıyı niye yazdııımı bilmiorm...saaatten olabilir...o zmn saçma sapan yazmıyım ama dmi ?

şmdi günlük 1 hfta oldu ayrılalı...ayık kafayla özlemiyorum sarhoşken özlüyorum günün yarısında sarhoş dolanıosam sence aramalımıyım aramamalımıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...