Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

bu sıcakta uyumamı sağla günlük, yoksa topuklarına sıka sıka dans ettiririm, haşatın çıkar terlemekten.

yarın iş başı yapıyorum. acımasız çalışma hayatı koşullarına alışmaya çalışıciiim. şimdi orada kelin biri(niye kel ben de bilmiyorum) laf edecek, getirdiğimi beğenmeyecek, dağıtacağım orayı o olacak. ilk gün kokteyle yollanır mı deneyimsiz insan o da ayrı, biz havaalanında çalışacağıdık?kokteyl ne zeynep hanııım?elli kere demedik mi işletmeciyiz biz, tabak taşımayı öğrenmiyoruz diye?hadi iş için oradan başlamak lazım da, yani ayıp ilk günden.

ÇOK SICAK ULAN ZATEN.

ben bu sıcakta bir tatil beldesinde çalışmak yerine kendimi izmire hapsettim ya, havaalanına gömdüm ya 28 eylüle kadar vaktimi, hakettim abicim. vallahi hakettim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sydneye vardım. 16 temmuza kadar boşum. okul başlayana kadar etrafı gezip tanımaya çalışıyorum. burada hava baya serin. ama allahtan iyi bi yere yerleştim, cbd denilen merkez mahalledeyim. keyfim yerinde gibi, sağdan soldan wireless çimlenerek bedava internet kullanıyorum. inşallah linksys kodlu amca modemine şifre koymaz yoksa biteriz valla. mesajıma burada son verirken seni öpüyor, diğerlerinede tee buralardan selam yolluyorum. paticik yazın değerini bil lan allahsız!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, o "midem boş" diyen arkadaşa söyle, sabahtan beri ilk defa mideme bir şey girdi demin, kıymetini bilsin halinin =)

Ayrıca bir daha sigarayı bırakmayı falan denersem şerefsizim, sabahtan beri herkese bağırıp çağırıyorum lan. Oh be, ciğerlerim açıldı yemin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel güzel iş iyi gidiyor. servis elemanlığından f&b müdürlüğüne giden yolun başında olsam da d: destekle beni canıms, seni de steward yaparım afsd.

istanbul atatürk havalimanına geçeceğim günlere içelim. nitekim hedef büyük koşmak gerek afsd. ahah iğrencim bi de yorgunken sanırım. oryantasyında yediler beynimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...