Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Meraba sevgili idiot,
Sana laflar hazirladim fekat yetemiyorum.
Bugün okulda, trigonometrinin krali oldugumu bir kez daha kanitladim.
10 dakka zamani olan soruyu 5-6 dakkada cözdüm. ögretmene cevabi sordum artiz bir sekilde ''ja nil, wundaba'' dedi.
sonra arkadan 2 kisi atladi, nil nasi yapiyosun, nil bana da annatsana nütfeaan seklinde. ciddiyim, testis gecmiyorum.
2 hafta sonraki sözlülere hazirlaniyoruz hala, kafamda canlandirdikca icinden cikilamayacak gibi gözüküyo da pek öyle degil esasen, sanirim, belki, galiba... calistikca azalicak sanirim.
7 sunum, matematik tarih ve sanat tarihi calismalari hmm.
dur, yine panik yaptim:/
gidip tarih calisayim o zaman azcik.
luv ya.
LL cooL vaniLLe.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük dün ikizle marmarise gittik.Gitmek ama ne gitmek=)Istakoz oldum lan gene!Olsun deniz çok güzeldi:)Ha bir de sevgili şezlong komşumuz ve benim çok süper sarışınım rus güzeli vardı:)
Marmaris gerçekten çok hoş bir yer.Çok beğendim.Özellikle marina tek kelimeyle harika:D
Nese yanık ve mutluyum günlük.Hadi taytay

Burnunun üstünden bir parça deri koparır...
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
gün başlamış gibi gözkebilir ama öyle değil çözüm sadece yaaktan kalkmak değil ki kendine gelmesi alıyor uzun bir zamaan ki çok zorrr bu benim için

ama yeni bir gün demek lazım kendimi pek bir iyimser hissediyorum nedendir bilmiyorum sorgularsam işin içinden çıkamam kusura bakma günlük
yeni şeylere ihityaç duyma istedği beni biraz daha dinç tutuyor olabilir ama bunun sonucunda pek mantıklı şeyler çıkacağını zannetmiyorum

bak şimdi başa saralım günlük ve yaşayalım olurmu
bide bazı şeyler var ki onları konuşmak bile istemiyorum
neys ben yine çoook konuştum
:sevimlisevimlibakansmiliii
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kötü bir başlangıç gece sabaha kadar ağrılardan uyuyamadım hastalığım atak yaptı yine tüm kemiklerimde bir ölüm ağrısı kafayı yicem kendimi aptal aptal şeylerle avutmaya devam ediyorum adım atamıyorum evden bile çıkamıyorum. vucudum kasılıyor kemiklerimdeki çatlakların iltihabla dolduğunu hissediyorum sanki batıyor sürekli etlerime
Sosyal ağlarda paylaş

ULAAN

kalmışım türkçeden.

ya ama ya

ya ooof.

FD NEDİR ALLASEN. NOT MUSUN FD.

arda lan, hep sana güldüğümden oldu bunlar. her dd'de daha çok gülmüştüm. ööf.

bu moralle git eğlen, iç, denize gir falan şimdi. öööf. ehe girerim içerim gezerim ki banane en azından devam zorunluluğum yok rahat rahat veririm dersi ehu.

neyse sözleşmemi imzaladım en azından. 28 eylüle kadar da fazla mesaiyi kabul ettiğim bi işim var. iki dakikamı boş bıraksam taş yağacak sanki. az tatil yap ulan salak selin.

neeeeeeeyse, çanta toparlamam lazım akşama çeşmedeyim yarına yat turundayım. ehu. deniz yat güneş. nerde benim deniz malzemelerim hımm...
Sosyal ağlarda paylaş

tekne turundan döndüm ama sular kesik tuzlu kaldım. bendeki şans böyle işliyor. ama alaçatıda dün akşam bulduğum huzuru, muhabbetleri 3 gün pis kalsam hiçbir şeye değişmem. hmm belki bir şeye tabi de neyse. biranın tadı hiç o kadar güzel gelmemişti var ya.

yaşasın tuzlu kalmanın hazzı.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot.. (adeti bozmamak lazim)
üzgünüm.
maske takamadigim zamanlarda patliyorum böyle.
raki buldium evde onu iciyorum.
Serefe! kime, neye iciyoruz bu aksam?
gecmise bakinca, hayatimdan eksilen insanlari görünce üzülüyorum. onlar takiyo mu acaba?
hic sanmiyorum.
ben mi fazla takiyorum yoksa
belki ben kafamda fazla büyütüyorum.
niye bunlari oturup buraya yaziyorum bi de o var, kafam güzel sanirim.
hicbiseyi takmamak ne güzel olurdu di mi?

''don't waste your time on me, you're already the voice inside my head..''
dünyayi olmayan pipisine takmayan kadin moduna gecsem yine..
sicak basti be.
Sosyal ağlarda paylaş

30derecenin mükemmel sıcak olduğuna karar verdim az önce..
30derece ve gölgede.. hafiften rüzgar..
püfür püfür..
efil efil..

elbet ben 21'C yi normal olarak gören bi bünyeyim.. 20'C normal altı 19-18-17.. soğuklaşıyor giderek..

ve 30'C mükemmel sıcak.. terlemiyorum, rahatım, üstüme t-shirt giymeme gerek yok, deri koltuk yakmıyor ama üşütmüyor, plastik sandalye de öyle.. duvarlar bile öyle! çıplay ayakla bütün zemine basabiliyor ve üşümeden hiç hoop duşa.. çıktıktan sonra fazla suyu al saçlarından, arkadan topla sadece.. kurutmaya gerek yok, kurur kendisi nasıl olsa.. haydi kahvaltıya! sebzeler taze, domatesin tadı gelmiş yahu.. neydi o kışın yediğimiz? saman gibi, tatsız tuzsuz. karpuzlar olgunlaşmış, kavun pek bir tatlı.. buzdolabında börek de vardı, onları da aldım.. bir de pastalar.. geçen günlerden bi gün benim doğum günümdü.. kutlamayı hiç sevmem ben, ama her gelen pasta getirmiş! ev pasta dolu.. kremalı, meyveli, çikolatalı, karamelli, kestaneli.. habire pasta yiyorum işte..

sıcak iken adamın iştahı bile yerinde oluyor.. ben ki kahvaltı etmem hiç! dışarıda güneş, buzdolabında hazır bişi ler.. balkonda kahvaltı..yazı seviyorum işte..

30'C mükemmel sıcaklık.. bugün bunu farkettim ben
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...