Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yarın yüksek lisans testine giricem!

yok LES/ALES değil.. başvurumu yaptım, mühendislik için teste giricem.. ne bokmuş merak ediyorum valla.. ne sorarlar diye baktım da kocccaaaa 8dönemlik müfredat.. ne sorsan sorulur.. hmm ts500'den falan çıkar diye düşünüyorum... acep ne sorarlar..

neyse işte.. geçersem heylüle kadar.. geçemezsem eylüle kadar.. keza galiba eylül içi bi daha başvurabiliyorum..

okul bitti mezun oluyorum sanıyorum (bi sorun çıkmazsa allah muhafaza!) gerisi tırışkadan nameler.. yemişim yüksek lisansı da hedeyi de..

diplomamı ver lam allahsız!

buradan çıkış yolunu bulmama yardımcı olan ve beni hep ışığyla aydınlatan yüce Tanrıya, bitmez okuluma rağmen bıkmadan destek veren aileme, iki tembel adam olmamızdan ötürü toplandığımızda ancak bir adam ettiğimiz hiredgun'a ve se'gili kuzeyne ha bi de kardeşime teşekkürlerimi sunuyorum.. yaşasın oscar ödül töreni konuşmaları!!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan evden uzaktayım.İkizimin yanına geldim.Çok eğlenceli geçiyor.Burası garip bir şehir.Akşamları uzuuuunnn uzuuuuunn sohbetler ediyoruz.Yastık savaşı zaten bir klasik ama henüz yapmadık.Kafamı duvara çarpmaktan korkuyorum.Velhasıl her şey çok güzel.Mutluyum.Ama yavaştan bizimkileri özlemeye başladım=)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok sıkıldım gerçekten bıktım

ben kendimi anlatamıyorum yada yok yok bende bir eksiklik var diye kafayı yemek istemiyorum

ne fark ederki yani ne yaptığımız ne için uğraştığımız kimin için ne için nedir yaniii
çok mu sallıyoruz çok mu herşeyin farkındayız
bıktım yeter artık bir ara son bulsun lütfen
ya ben huzur istiyorum.....
Sosyal ağlarda paylaş

Vizeden 60 çaktım(gayet iyi).
Finalden 40 aldım.(finalde 45 i geçme şartı var)
Çaktım. Burdan topoloji hocasına sevgilerimi yolluyorum. 3 senedir matematikte okuyorum. Geçemediğim tek ders topoloji. Seneye son sınıfım. 1 dönem temiz. 2. dönem ise alttan 2. ve 3 sınıf toplopjilerini alarak tarihe geçecem.4. sınıfta kaldığı tek ders topoloji olan tek insan olacağım için sayın kendimle gurur duyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
bu gün staja başladım da..
ben naylon olacak diye gelmiştim buraya.. sabah 8 akşam 6 burada olacaksın diyorlar şimdi..
..
ya günlük bu ne iş ya bi anlat bana..
bütün gün bilgisayar başında oturacaksam staj yapmamın zaten ne anlamı var ki?.. salın beni gideyim..
günlük bişey de şunlara allah aşkına.. sıkıldım...
Sosyal ağlarda paylaş

Bomba gibi bir güne daha girdim günlük. Sabah geç kalkmam (ya da gece geç yatmam) neticesinde sabahki çok önemli bir işimi kaçırdım. Pilava tuz katmayı unuttum. Arkadaşımın tekiyle aram bozuk gibi. Ve ben boktan bir tatil gününü daha evde pinekleyerek, yasadışı albüm indirerek, korku kitabı okuyarak ve hepsinden kötüsü iyiden iyiye sigaraya alışarak geçiriyorum.

[ Mesaj 21 Haziran 2007, Perşembe - 15:34 tarihinde, pekaziz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...