Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Ouuvv Hell Yeah... Olm günlük Sweet Child o' Mine'a acaip bir şekilde takmış durumdayım. Şarkıya aşık olunur mu? Olunur... Her duyduğunda, her dinlediğinde sıkılmadan dans edermi bir insan yahu. Ediyorum valla =)

Kimya finali vardı bugün. Genellik zor diyor final için. Ters köşe yapmışlar öyle diyorlar. Söyledikleri sorular çıkmamış yani. Eh sadece soru ezberlicenize oturup konuyu öğreneydiniz dedim bende =) Ben öğrendim, sınavda da yaptım valla =) zaten 50 yetiodu, 60-65 filan alırım =)

Haftasonunu iple çekiyorum günlük. Yaklaşık 2 aydır evde duran scanneri kullancam. O kadar çizdim çizdim bilgisayara atayım en iyisi =)

Akşama the Doors'u seyredicez =) Grup olayını iyice güzelleştirdik günlük. Yeni gitarist de geldi. Bu halimizle mükemmel olduk bence =)

Neyse günlük ben biraz çıkıp dolaşiim =P Byes

:elinedökülenkakaolusoğukkahveyiyalayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Özür dilerim günlük. Sınav kötü geçince sanada kafam girsin demiştim. Pişmanım. Çünkü kötü geçen sınavımdan iyi olan vize notum saysesinde geçtim :}. Çok Sevnçliyim lan. Yarın dif sınavım var. O sınavda iyi geçerse. 3. sınıf defterini kapatmış olacam. İyi geçmezse yaz okulunda dif alacam. Yaz okuluna gitmeye hiç niyetim yok. Geçerim di mi? Ben gidiyimde çalışayım az. Hadi selametle.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük en azından ödev bitti olum -_-

okuyorsa bunu bir de buradan burtonesk'e selam ederim. kızım çok fena durumdayım napıcam ben lan -_-

yarın türkçe finalim var. biliyorum çatır çatır kalıcam vizem 35. ddyle falan geçsem de olur yeter ki geçeyim yaa.

sonra eve geleyim hospitality çalışayım. sonra statistics. aman ya.

öf.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük. Olm acaip ter bastı lan. çok sıcak ve nemli burası. Su kaybediyorum. Kuruyoruuğğrm...

Gecenin 4üne kadar film seyrettik üstüne bi de 2 el dota attık sora kahvaltıya girip yattık. kafama sokim zaten. Bok vardı. Gidip hemen yatsam, uyusam, uykumu alsam ne güzel olcaktı da olmadı işte. Nese. Haftasonu eve gitmek istiyorum =(

Bide çok hayvanım olm günlük ya. Biri ciddi ciddi bişi anlatıo diyelim. Ama böle acaip kaptırmış kendini. Bi nokta yakaladığım zaman direk lafı patlatasım gelio. Sora iki taraf da yarılıo ama adamın ciddiyetine hem ayıp hem de yazık oluyo =P Valla hayvanım ben.

Kaçtım ben. O kadar fazla bişi yazasım yok bugün sana. Hıh. Byes

:axlrose:
Sosyal ağlarda paylaş

ehuh son finale giriyom günlük, buna da çalışmadım, metroda bakıcam biraz. ama ben salağım galiba baya =/ . du kahvaltı ediym, by.
ha dün bi guildle karazhan'a gittim healadinimle, epix düştü lan ehuh. başka da paladin yok adamlarda tabi, verdiler hemen. bugün de o guilde giricez zaten.
bi de şu öss geçsin de wow'da akıcaz çok pis aragadaşlarlan. questler instancelar haydiraynayrinaynay.
ha by.
Sosyal ağlarda paylaş

ay günlük

bıktım usandım her gün çalış çalış nereye kadar ya.

kitap falan okumak istiyorum iğrendim derslerden. haziran haziran final mi olurmuş ya. psikolojim bozuldu önüme gelene saçmalıyorum. sapıttım sapıttım artık *.-

kusucam istatistik notlarını falan görmek istemiyorum.

İMDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

bi de bugün kahvaltıya çağıran çocuğu reddettim ya salak gibi, allah beni nası biliyosa öyle yapsın. aa ettim ben kahvaltı kii dedim böyle sevimli gibi afsd. faydalıyla faydasızı ayıramıyorum ulan. ne zaman akıllanıcam. net malım. aman nese.

GİRSENE LAN BENİM YERİME İSTATİSTİK FİNALİNE. Bİ KERE DE YARARIMA ÇALIŞ ULAN. Bİ KERE BE.

ahaha delirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Karneyi almak için sınıfa girdim,edebiyat hocasının eli öptüm,karneyi aldım ve sahne dondu.
O an
Kulaklarımda tef eşliğinde "olduda bitti maşallah... " fısıltıları çalındı.Bitmişti,aniydi.Geçen koca 4 sene film gibi döndü ve ansızın film kesildi,mutlu son? Hak getire..

Üç dakikalığına,en derin duyguların insanıydım.
Çünkü acelem vardı.Benden 4 seneyi sindirip 2 gün sonra da hayat değiştirecek bir rezaletle muhatap olmamı istiyorlar.
Benden iznimi almadan bu fedakarlığı hatta fenalığı isteyen sistemin her bir mensubunu Allah'a havale ediyorum,ben ve benim durumumdaki 1 küsür milyon kişi adına.

siyu günlük
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...