Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Haaah... Sonunda delirdim işte. Ne güzel dimi lan günnük. Ulan bu ne be. Önüne gelen benimle uğraşıyor. Bıktım usandım resmen ya. Resmen canı sıkılan ne kadar insan varsa okulda veya dışarıdan bana bulaşıyor, arıza veriyor.

Salak salak şeyler birde. Yarın dayım evleniyor. Adam beni okuldan çıkarmıyor yahu. Ulan işim var gücüm var. Hadi onu geçtim lan 5 gündür finallere gir çık, gir çık bi hal oldum. Sıkıntıdan ve yorgunluktan geberecek durumdayım adam gelmiş bana hala salak salak konuşuyor. Neymiş efendim atılcakmışım. Ulan gerizekalı, madem atılcam, niye benimle uğraşıyorsun hala be.

Birisi de tutturmuş okulda kalcaksın diye. O bey efendinin de amacı benim okulda kalıp ders çalışmam. Bre gerizekalı. Pazartesi 'C' finali var, ki C'de okulun en yüksek notları bende. Ve 1 kelime bile bakmadan. Bu ne demek oluyor, C'yi biliyorum. Ama yoook. Ben ille ona gerizekalı, salak, mal dicem ya. Onu istiyor ille.

Ev de arıza verdi zaten. Saolsunlar. Hep yanımda olduklarını düşünüyordum, onlar da terkettiler beni. Eyvallah...

Zaten şu iki haftadır gerçekleri öğrenir oldum. Kimin ne olduğunu filan böyle. Bir de o öğrendiğim kişiler tutup hala bana bulaşıyor ya, hah işte o ayrı bir olay. Ulan yok işte, muhattap olmuyorum. Ama anlamıyorlar.

Eve gitmek istiyorum. Ama bu gidişle beni okuldan çıkartmıcaklarmış gibi gözüküyor. Atılırsam tam olarak ne bok yicem bilmiyorum ama atılmamak için uğraşıyorum şu anda. Olur da atarlarsa da yapacak, yapabilecek bir şeyim yok onlara karşı. Haberin olsun diye söylüyorum günlük. Eğer olur da atılırsam bir süre sana yazı yazamam. Bu süre çoook uzun da olabilir. Öyle işte. Merak eder de telefonla ulaşmaya filan çalışırsan o durumda telefonlarım da kapalı olur büyük ihtimalle. Emin değilim. Belki listemdeki sadece 1 kişi ile konuşurum. O da gerçekten bana yardımcı olan, bana destek olan, hep benimle olan bir kişi var, O olur.

Önceden yazmışmıydım tam olarak hatırlamıyorum ama şöyle bir durum var günlük. Onu da aklıma gelmişken yazayım dedim. Benim tutup da sana yazdığım şeyler, saklamaya gerek duymadığım, bir zarar görmediğim şeyler. O yüzden ne yazdığım veya nasıl yazdığım beni pek ilgilendirmiyor. Veya başkalarının benim yazdıklarım hakkında ne düşündükleri. Eğer rahatsız olan filan olursa benim yazılarımdan günlükçüm, okutma. Yani söyle onlara okumayabilirler. Zorla okutma yani kimseye anladınmı =)

Yazı boyunca sadece 1 kere güldüm o da çok alakasız bir yerde oldu ama napalım. İçimden gelmiyor işte. Yarın kimbilir ne zaman dışarı çıkabilicem (o da çıkabilirsem) veya kimbilir ne zaman evde olabilicem. Randevum vardı. 2 haftadır ertelemek zorunda kalıyorum. Hiç de bekletmek istemediğim bir kişi kendisi. Ama olmuyor maalesef. Elden gelen bir şey değil.

Her neyse günlük. Yine çok uzun yazdım sanırım. Saçmalamış da olabilirim. Yeter bu kadar. Bu gece sabahlamayı filan düşünüyorum. İşallah amacıma ulaşırım. LAN Partydeki arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim. Byes...

:sinirlichibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ya çok sıkıldım accayıp annatamam.
her gun her gun 2 sınav baydı.
öss fln yalan olcak galıba.
zaten dertlerım de bıtmek bılmıo bılmıcek gıbı de.

bu kdr dert arasında bnı eglendıren bı tek televızyon var ıste.sıla ıslıorum sımdı.reklamlarda.oole bı yazayım dedm bu arada..

neyse gunluk öss ye kdr bısey yazmazsam artk basarı dile.keza ben kendımden bısey bekleyemez hale geldım..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün denemde 260 yaptım bana yetio bu puan...

1 hfta önce 230 yapıodm o yüzden çok mutluyum 3 gündür 260 yaptıııma

mUTLUYDUm...

kız arkadaşım aramayarak bununda içine etti...aradııımda duymamazlık fln ztn bitti gibi bşi bodrumda oturuo gidio napcamı bilmiorm günlük..

günlük össden sora takılalımmı arada bi snle ?
Sosyal ağlarda paylaş

lam kader misin yazgı mısın her ne haltsan orada mısın? dinle bak şimdi..

hacı bak anlaşma yapalım.. olur mu?

sen benim üstümdeki zalim sorumluluk yükünü kaldır ben de kişisele "lam derya beni niye sefmiyooo" "bengü ye açılamıyorum" "denizin arkadaş grubu çok mal" "oh mon dieu rahat batıyor sanki hiç dinlenemiyorum" gibi mal ve harbi boş başlıklar açayım

ulan reva mı bu yahu! yok bak ciddi çok yükleniyorsun bana.. yarım dönem içinde ameliyatlar, kanser haberleri, mezun olma olmama belirsizliği, iş değişiklikleri, daimi belirsiz sorunlar, alakasız bana yıkılan işler, haftada 6gün günde 3saat uyuyarak yetiştiremediğim projeler, binbir türlü yalan oyun kumpas, sırttan bıçaklayanlar, çamur atmaya çalışanlar, anjiyo operasyonları, 2beyin kanaması ve kısmi felçler, ayak kaydırmaya çalışan adaylar ve aday adayları, yitip giden heba olan binlerce saatlik emek..

bak hiç dert değil.. hani kaldırırım bunları da.. alıştım yani.. ok bahtsızım, tamam dostum sorun yok.. yani sorun çok.. ama önemsemiyorum ve savaşmaya devam ediyorum her ne kadar tad almasam dahi yaşamaktan. ama sonuç çıkmayacaksa ümit verme be abi.. bak valla en acısı o! o kadar olanağı gösterip bunların hepsi senin olabilir dedikten sonra erol taş kahkahası atıp kapıyı kapatman kaderden çok çirkefliğe girer be hacı (buraya başka bişi yazıcaydım.. küfür olacaydı.. vazcaydım)

her neyse işte.. yoruldum lam.. bıktım bi de hacı.. bi mola versek? bi el de ben kazansam? nolur du be.. aklıma serseriler kralı geldi.. sadri alışık.. ofsayt osman.. lam hep ofsaytta mıyım be?

bu maç be tıpkı bi maç. ama.. böyle hayat sahasında oynanıyo.. söyleyin be.. allah rızası için söyleyin be. gene mi atamadım golü ha?bu da mı gol değil be?

ben bittim ya.. yoruldum artık

al bi tane daha sahne ofsayt osman ile
[spo]+(sadri alışık): ne duruyorsun abla. polise telefon etsene...
- ı..ıhhh..hiç niyetim yok..
+: ama ne de olsa babanın parası..
- onda para tonla... ben sadece senin bu işi niçin yaptığını...
+: ofsayt nedir bilir misin sen? işte o benim! ömründe hiçbir işe yaramamış, bir baltaya sap olamamış bir hergelenin heykeli dikilse benim kalıbımı dökerlerdi. (cebinden fotoğrafları çıkarır) bak..hayat hikayem be! gençlik resimlerim. bak bu anam, bu babam, bu kardeşlerim bu kundaktaki de ben.
- niye sana öyle ters ters bakıyorlar?
+: bana hep öyle baktılar. beş çocuktan sonra babamın canına tak etmiş. bi daha doğurursan veledi çöpe atarım demiş. sonra kış bastırmış. geceler uzun tabi, iş güç yok. annem ebeye ben dünyaya iyi mi?... ne ana, ne kardeşler... hepsi domuza bakar gibi bakarlar bana. daha dünyaya gelirken ofsayta düşmüşüz...
al bak..ben kaderimle beraber doğmuşum abla. okula yazdıralım demişler, son gün kayıtlar kapanmış. kalmış mıyız ofsayta? peder de işe vermiş. al bak... işe girdiğim gün fabrika yanmış, yine düşmüşüz ofsayta... bak...eee.. genç olmuşuz, aşık olmuşuz. tam evleneceğiz kasap hamdi'nin oğlu zengin ya?.. kız kaçmış mı ona? kasap hamdi'nin oğlu gol, ben ofsayt. bak... aaa... hayatımda bi gün forma giyip maça çıkmışım, ilk dakikada ayağım kırılmış. düşmüş müyüm ofsayta yine? bak... hep kara bahtım, kem talihim şarkısını söylemişim. gelmiş askerlik çağı. bahriyeli olalım diye çırpınmışız.böyle buraya kadar açık, palet, şapka..mahallenin bütün gençleri bahriyede... ofsayt osman polatlı'da topçu taburunda...yaa neşeli mi?
dur...daha bitmedi abla. bak.. bi gün kahvede yanlış ceket giymişiz. cebimizden esrar çıkmış. esrarkeş samsa nuri beyoğlunda bara, ofsayt osman kodese... naber? sonra otobüslerde çığırtkanlık edelim dedik. daha ilk gün kaza oldu. 8 yolcu turp gibi evlerine, ofsayt osman hastaneye... sonra, sonrası serserilik, sefalet...her gelen attı bi tekme, her gelen attı bi çelme. adımız çıktı ofsayta...
[/spo]

[ Mesaj 09 Haziran 2007, Cumartesi - 04:48 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

lan günlük yanıoom la yanıom marmara çırası gibi
bugün mangal yaptık sahilde günes carptı bi yandan çok içtim bi yandan öss ye 1 hafta kaldı o öbür yandan

dardayım yalanım yok baskın yedim dün gece dün gece
örselenmiş aşklarım üstelik bir uzak diyardayım diyardım
günaydın annecim günaydın babacım yine sabah oluooo
ewde sabah olmaz deme orda günler gecmez deme içime sancı doğuyoooo

çok içtim herhal içince ahmet kaya dinleyip sapıtıom
Sosyal ağlarda paylaş

sinirlendim, bi ağzını burnunu kırayım olur mu? öptüm seni günlük tıralalalay sana burdan ablamın gençlik yıllarında yazdığı bir şarkının hatıladığım kadarıyla olan dizelerini armağan ediyorum

bir bilsen efes pilsen

evet bu kadar hatılardım. ne kadar manidar değil mi? ay aman ay aman ay anamlar yok günlük döveceğim artık p.tesi sınavım var. hem 2 dene. of aman of aman of aman of. biraz aklım yerinde olsaydı ya yanlışlık olmuş. meraba nasılsın bebek günlük çok güzelsin biber gazı istermisin pıssssssssss. dellendim. ooooooo givv miii ddıııı vörddssss givvv mii dı vörrdsss nınınınını nerden çıktı bu şarkı laaaaaaaaaaaaağğğğn????!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, her tarafımı sakatlıyorum.
2 aydır geçmeyen nezle
kızaran gözlerim
çıkan 20lik dişim
damağımdaki 1 haftadır geçmeyen yara
.. ^+%+ +%+3 (en son da bu )

lan yeter bildiğin defolu mal oldum :D
günler çoook güzel geçiyor da, vücudu tükettik :)

oof of. boynum da tutuk 2 gündür onu yazmayı unuttum bak.
saat 9 da kardeşimi oks için gireceği okula götürmem lazım ben bu saatte napıyorum onu da bilmiyorum.

how i met your mother çok güzel bu arada. kahkaha attığım ilk sitcom. :D

telefon bakıp duruyorum 6131 alıversem ne güzel olcak çok şirin valla siyah olanı. tatile mi gitçem para mı biriktircem
para biriktirince yan flüt mü alcam telefon mu...
eöeaö. olmaz öyle.

lotoyu tutturmak istiyorum. "the secred" adlı kitaba göre çok istersen kesin oluyomuş. lol. istiyorum. lan loto, tutmassan şerrefsissin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...