Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

integral!!! lam işte hayatın ne kazı bişi olduğunu anlatan söz öbeği, formülasyon ve hatta solüsyon.. (solüsyon? olmadı ama olsun) integraldir..

netekim, netekim.. ben zor öğrendim bu nanemollayı.. kendi kambur bişi zaten.. bişeye benzemiyor. altında üstünde rakamlar falan.. eğreti!

tabi hayat da matemetik gibin gün geçtikçe karmaşık ve sarmaşık bi hal alıveriyor.. aslında alıyor ama vermiyor.. bi nevi hırsızlık olayı.. zaman alıyor ve emek alıyor ancak karşılığını bazen veriyor.. keyfi o da.. kasma ile alakası yok pek.. ha ne diyordum matemetik.. evet.. matemetik..

hani önceden 2+2=4 falan dı ne biliim işte keraat cetveli, kardeşler kıraathanesiydi falan.. büyüyünce bi bakıyorsun çözdüğün soruda rakam yok! hepsi silme harf! Silme!!! çünkü her bir harfe ihtiyacım var orada... E Latin alfabesi yetmemiş.. semirmişler taaa eski yunan alfabesinden.. Amca biz onu yeniledik! yeni yunan alfabesi var almaz mısın? desen de almaz.. Öyle dar görüşlüdür matematik.. Hayat gibi..

Ha bi de ota boka maydonoz (maydanoz?) olur bu nanemolla.. evet hem maydonoz hem nane! çelik yapı tasarımı.. ta daaa ahanda matemetik orada da karşına çıkar.. kurtulamazsın içinden.. illaki kullanman gerekir.. abi bi git başımdan falan demek fayda etmez.. gitmez.. kene gibidir.. yapışıverir.. hayat gibin işte..

her neyse işte bu hayat veyahut matematik oyununun daimi beceremediğim kısmısısısı integral idi.. becerdim! nihayetinde.. zor oldu gerçi.. ama oldu..

dur ulan galiba hayatın sırrını çözdüm.. benjamin kağıt kalem kap! Hayatın sırrı The Secret^2 adlı eserimi yazmaya başlıyacağım.. deli olacak deli.. çok satıcak lam! paraya boğacam kendimi.. Hell yeah!
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili complete idiot,
su anki duygularimi nasil ifade ederim bilmiyorum da.
Ben bir öküzüm. en azindan su an öyle hissediyorum kendimi.
Insanlara gicik oluyorum.sebebi yok, bazilari gereksiz.
Sebepsiz yere degisip, insanin döt olmasini saglayabiliyorlar.
Paranoyak bi ''adam'' oldum serefsizim.
Neyse reyis, demek istiorum ki, olmayan pipime takmiyorum sizi artik.
TaQiLin .
Bulasmayin, dildoyla adam kovalamayi da seviyorum nitekim. (lölölölöö)
Ayrica gidiyom ben, 9 temmuza kadar yokum.
Elimden geleni yapicam sözlüler icin.
5 adet hazirlanmasi gereken presentation, okunmasi gereken 2 kitap. üstüne, bilimum matematik cözmece ve ingilizce pratikleri.
Hersey bu sözlülere bagli, ve ben de tam yüzüp kuyruguna gelmisken, olmamasi gerektigi halde(!) motivasyonumu kaybetmis bulunmaktayim.
s..e s..e calisicaz. ehm seve seve a$kitoms.
Nevet, sonuc nolursa olsun, kabullenecegim.
Simdi gidip sarp beyfendiyle takilayim.
Cok seviyorum hipneyi.
haftaya da münih'e gidiyorum, oh.
Öyle be baboli!!

Hadi idiot'cugum öpüyorum.

sefkiler, LL cooL vaniLLe (um)
ella ella ellla eyyyyyüüü under my umbreLLa.
aman semsiyeler acilmasin!!
Sosyal ağlarda paylaş

Oh mon Dieu!
Tarihten de sözlüye girecegim unuttum.
Ekle mahmut, 60 küsür sayfa ezberlenecek.
2 almanca kitabi.
6 presentation. ehe.
Matematik... ehi...
Ingilizce falan.... ühü
P.tesiden itibaren basliyorum calismaya.
9 temmuzdan 14'üne kadar sözlü. mükemmel.
Valla bak, süper :)). aman semsiyeler acilmasin..
öldüm ben. Son dilegimi acikliyorum;Beni köyümün Darknesslarinda yikasinlar!

Sinirlarimizi zorluyorlar mamut!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ne şerefsizsin lan sen!

olm allah belanı versin len nerdesin!

günlük azıma sıçtılar lan. pazartesi bi ekonomi sınavı varki aboov...

direk pazartesi akşamı eve kaçıorum ama. 4 ay tatil. ohş mis.

buradan sevgi pıtırcıı patilerime sesleniorum antalyaya yolunuz düşerse uğrayın lan ayılar.

dinan şimdi gelemicem ama bi ara belki eskişeer yaparım.
belki lan ama. belli olmaz bu işler.

olm sen gel lan antalyaya.

lan günlük yaz geldi ama bnm libido sıfır çakralar kapalı.
karı kız işinden büsbütün soğudum.
çiğdem de mallaştı zaten artık.
eşşek si..
neyse lan.

aboo lan oy da kullanamıcam ben. tüh. kayıt yaptırmadım ağkü

lan günlük heroes, fm, ghost whisperer, pes, 18 WoSPttM, kv pusu ile geçecek yaz günleri beklio beni.
çok yoğunum ağkü(:

bide paso yüzeyim bari lan. ii olur
lan zaten sabaha kadar oturuom. sabah bi giderim denize saat 5 gibi. ohş.

dönüşte de ekmek alıyım. yerim.

kakam geldi lan. neyse devam ediorum.

ne dioduk? hah yazın. diskoveri izleyemicemmi lan ben yazın?
geçtmi d-smarta noldu o iş?

günlük lan sınav var yaağğ...

lan dvd sürücü alıyım bi de gidince.
mgs2yi rahat oyniyim.

param olsa da ps3 alsam.
granturismo oynasam.
orman ne güzel ne güzel.

ufaktan fıkırtılar gelmeye başladı içerden. gideyim ben yapayım kakamı.

hadi yaladım.
Sosyal ağlarda paylaş

ne ambırella'mış necati!! girdi akıla yer etti şerefsiz.. yok hocam bi de dört dönüm tarla, yan gel yat rihanna durumu söz konusu! hanfendi işgal etti içeriyi, şemşiye sallıyor sabahtan beri bi o nörona bir bu aksona.. sakin bacım sakin...indir o elindeki şemşiyeyi, tamam mı dostum?

ne diyordum.. ha evet.. takıldım, feci takıldım.. genel bi takılma durumu söz konusu, stuck-kkkkkkkkkkkkkkk!

yapacak iş oldumu sağa sola takılıyorum, iş olmadımı yapıcak bi iş yaratıp ona takılıyorum ama illaki yanlış yerde takılıyorum..

ya işte böyle bişiler.. ne demiş atalarımız beyne giren ambırella kolay kolay çıkmaz.. çıksada izi kalır!

bu forumu her gün okuyan sefgili rihanna'ya da sefgilerimi yollarkene, "kızım suyla çok oynama böbreklerini üşüteceksin" dedikten sonra.. dur bir yere gitmiyorum henüz.. aklıma rihanna'nın koca alnı geldi.. kocaaamaaaann!!! böyle (ellerini iki yana açarak) kocaaamaaaan! 19 inç monitör gibin.. dışarıya bombeli ve dev ağası, dev ağzı, dev anası bi şiii.. Tanımlayacak kelime henüz üretilmedi ben zombarak kafalı demek istiyorum..

neyse işte öyle bir şey.. rihanna bu sayfaları okuduğunu biliyorum; alnınla barışık olmadan dolayı çok mutluyum, yaşasın obez alınlı koca kafalılar! rihannacım başarılarının devamını diliyorum, şarkılarını zevklen dinliyorum.. Bunun bi electronic mix.i iyi olur ayrıca.. onu da belirtelim.

Necaticim sende bi ctrlaltdel söyle oradan da beynim rahatlasın..

ella ella ella eh eh eh under my ambırela..

[ Mesaj 19 Mayıs 2007, Cumartesi - 22:49 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

herşey iyi güzel, geziyorum, arkadaşlarımla vakit geçiriyorum, yeni insanlarla tanışıyorum -hatta yeniden yazı yazmaya bile başladım- ama birşeyler eksik.

Ve o eksik olan herneyse o kadar önemli ki, yaptığım bunca güzel şeyi tek başına gölgeleyip beni mutsuzluğa itebiliyor.

Pfft...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...