Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

dynun.. baba başın saolsun

moral yok lam! 0 falan da değil.. yok.. direk yok.. bugün şunu bir kere daha anladım millet yaşıyo be baba.. benim içim geçmiş.. ööle soğuk bişiyim.. soğuk neyim.. heh soğuk nevaleyim.. Her neyse işte soğukum, soğuğum, sovuk!

günler geçiyor be baba.. vakit az.. mecaz yapmam gerekirse azrail amca aksakallarını avurta savurta gelip kapıyı çaldığında bir başka aksakallı dede zamanbaba ile, her şey için çoook geç olucak be! bi sürü pişmanlık geride. "hani ben pişman olucak bişi yapmadım" diyenler var ya... ben onlardan değilim yahu.. bi sürüü pişman olacağım şey yaptım.. hem de neler neler! aklın durur.. ne salaklıklar yaptım bi bilsen ve ne fırsatlar ıskaladım..

her neyse işte.. yarına proje var.. yapmam lazım.. yapmamak istiyorum, gitmek istiyorum.. sadece gitmek istiyorum. 3gün çevrim dışı kalsam/kalmak istesem.. ne imkan var buna ne de çevre buna izin verir..

yaşamak zor, yaşarken gitmek zor.. ölmek kolay, yitip gitmek kolay ama bu sefer de geride hayatta kalmak zor..

hayat cidden değişik.. Keşke zırhlarımızı çıkartıp dinlenmemize fırsat tanısa bir süre zalim zaman ve keşke mutluluk arada sırada gelip kapımızı çalsa beklenmedik anlarda.. peşinden koşturmak yerine.. keşke yorgun bedenlerimize 15000km bakımı yaptırabilsek ve zımba gibi olsak yeniden.. keşke ruhumuzun karanlığı çözülse mutluluklarımız içinde.. midemizde hissetiğimiz yumruk yemiş hissiyatı gidiverse birden bire..

ben modern yaşam için yaratılmamışım besbelli..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük be çok yoruldum 8 saat mutfakta çalış öldüm bittim...deneyim deneyim bir yere kadar.
ama yemekler lezzetli oldu...
hala konumu bulamadım kafayı yiyeceğim,çıldıracağım.
hava bugun burada çok güzel,ne çok güneşli ne kapalı böle izlenesi bir güzellikte..inceden yağmur
Sosyal ağlarda paylaş

dynun başın sağolsun..

uğruna dertlere düştüğüm sevgili
bir başkasına tutulmuş, o da dertli
derdimin dermanı kendi derdinde
hekim hasta olunca kime gitmeli

*sabırsızlıkla çarşambayı bekler*

not: rubai ömer hayyam'ındır

[ Mesaj 20 Nisan 2007, Cuma - 17:16 tarihinde, ivy tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Başın Saolsun Dynun ..

Günlük bu sabah 3 saat uykuyla kalktım psikoloğa gittim. Yolda yankesiciler çarpmış bana hiç farketmedim Nişantaşından Etilere yürüdüm.(Güzel bir mesafe değil o uykuyla) Sonra eve geldim yorgun argın anahtarımı unuttuğumu farkettim. Bir saat önbahçede dikilip sonra da arkadaşıma geçtim.Uyudum 3 saat kadar . Sonra eve gelebildim.

Günlük özledim ben dostlarımı görmeyi özledim..
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun başın saolsun..

günlük bugün mutluydum hafif bi agresiflik vardı ama O'nu görünce herşey sona erdi nedense :) çok seviyorm aşığım saçının teline zarar gelse bütün memleketi kana bularım..

dün yazamadım sana son dedikodulardan haberin yok :) yüzük aldık $ ile. ne yüzüğü deme ya söz yüzüğü gibi bişi işte.. kıskanma sanada alıcam =) onunkınde Emir yazıyo benimkinde Şükran.. ilk defa böyle bi duygu ile karşı karşıya kalıyorum.. evet evet bazı şeyler değişiyo hayatımda farkettim. parmağımda ufaktanda bi ağırlık yapan bişey var.. o ağırlık tatlı bi ağırlık. her parmagımı oynattıgımda aklıma onu getiren bi ağırlık.. çok hafif ama çok değerli bişey benim için.. Millet etin ne budun ne ne yüzüğü ne sözü gibilerinden konuşuyoda yapamadıkları için çekemiyolar farkındayım..

Mutluyum huzurluyum deliler gibi aşığım.. hadi görüşürüz. öptüm sayfalarından.
Sosyal ağlarda paylaş

günlükcüm kim seni böle aşaılara attı nyse

günlük swgilimle dewamlı kawga eder olmştuk...dün gece 2-3 gün düşünmeme izin ver demek zorunda kaldım...yksa çk kötü olucaktı anlaşamıorz ama çok seviorz birbirimizi =((( npıcam günlük bu 2 gün bazı şeyleri düzene sokarmı sence ?
Sosyal ağlarda paylaş

bi insanın başına gelicek en kötü şeylerden biri sanırım espri anlayışını yitirmektir diye düşünürken gözlerimi yakın çevremden ayırıp "diğerleri" (the others?) üzerine çevirdiğimde espri anlayışını yitirmeyi bırak hayatlarında böyle bir güzelliğe, zeka kıvraklığına sahip ol(a)mamış saman beynililerle, at gözlüklülerle ve taş kafalılarla karşılaştım. Hırsları yüzünden realiteleri bile görmeden, anlamadan elbette anlamak dahi istemeden yüksek sesle kendi ezberlediklerini tekrarlıyorlardı. Bağıra çağıra! Aman dışarıdan gelen ses akıllarını karıştırmasın, yeni düşünceler suları bulandırmasın. Araştırma olmadan, rakamlara ihtiyaç duymadan kendi inandıklarının mutlak doğru olduğu düşüncesi ile hareket ediyor ve beyinlerini dolduran bu saçmalıklardan büyük zevk alıp kendilerini tatmin ediyorlardı. Öyle bir inatla mühürlenmiş ki beyinleri, espri gibi bazen yumuşak bazen ise bir katana keskiniliğinde ancak her zaman delici bir güç bile bu insansıların nöronlarına etkimiyor, aksonlarını uyarmaya bile yetmiyordu. Bu korkunç manzara karşısında bu yavan insan ziyanlığı karşısında çaresizlik ve aidiyetsizlik dışında hiçbir hissimin kalmamış olması beni uzaklaşmaya itti. Denedim ancak her yanı mangrove ormanları gibi sarmış bu virüsten kurtulmayı başarmam olanaksızdı.. Yapacak tek şey vardı... kendimi yuvamda hissetiğim çevreye dönecek ve sadece gözlerimi kapayıp hiçbir şey görmemiş gibi yapıcaktım...

her şey yolunda.. hiçbir sorun yok.. her şey yolunda.. ta ki ben de onlardan biri olana kadar.. her şey yolunda.. hiçbir sorun yok.. şimdilik.. her şey yolunda..

değil!
Sosyal ağlarda paylaş

(tıp)isim yanlış olmuş o halde Villians yerine Villain (kötü kişi, filmlerin kötü karakteri) olmalıymış =)

ahhh uuuhhh hastayım (tıp) beeenn! deme imkanım olmadan ayakta durmaya çalışıyorum.. ööle yatak döşek yatmayı (tıp) sevmem ben hiç.. ne kadar hasta olsam dahi hep ayakta kalmalıım, hep iyi olmalıyım.. bööle garip bi takıntım var.. neden niçin sormadım (tıp) kendime.. siz de sormayın gayrı.. Kendimi bulletproof görme çabası olabilir mi? bilmiyorum.. iplemiyorum çok..

ama bu sabah yatakta yatarken (tıp) bir ses duyuverdim (tıp)... TIP die bi ses..(tıp) kendimi açmaya çalıştım önce ve sesin geldiği yere bi baktım.. o (tıp) sesi burnumdan geliyor! Burnumdan çarşafa bişiler damlıyor! (tıp) tam ne oldu derken.. burnum mu kanıyor diye düşünüverdim.. (tıp) bir de ne göreyim; aşırı nazal septuasyon sonucu iyice şişmiş sinüslerim akmaya karar vermişler! ayağa kalktım ve (tıp) hala akıyorlar falan.. feci bişi.. ama açılmaları iyi tabi.. [FIIIRRRKRKK!!] ohh rahatladım..

bu arada kardeşim bi "mankencik"le röportaj yapmaya gitti.. ahahah abi ne alem adam yahu! nereden buluyor böyle ballı işleri bilmem.. ehehe bi sonraki röportaja ben de mi gitsem naapsam? süpper yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...