Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

aman sabahlar olmasin , serefsiz günnük yalan oldum. saat 8de almanca edebiyat sinavim var ve dün geceden beri 1 saatcik uykuyla durmama ragmen , uyuyamiyorum simdi.=// uyku adina birsey de yok.
arghh zombi oldum. livin dead girl modunda sinava girip, yalan olmak istemiyorum . ama ne gelir elden !?
wöergh.

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 03:45 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hey gidi günlük... mübarek ay$e özgünden eksik kalır yönün yok, ha bi eksiğin var cevap yazmana izin vermiyorlar.. bide yazsan şu vay anasını dedirten 192 sayfaya bildirecen haddini derman olacan dertlerine sıkıntılı patilerin.. eh biliyorum iste ben ama günlügün halinden günlük anlar. o yüzden seni anlamaya çalışmayacağım, ki zaten bende yazsam benim yazdığımda senin ipinde olmayacak.. ha sana yazmışım ha note pade.. şimdi bırak artık insanları kandırmayı, yoksa paticik her underconstruction'a girdiğin de ülkemizdeki şiddet olayları daha da büyüyecek, derdini her gün sana yazan patiler daha da depresif olacak, depresif patiler paticigi kötü lanse edecekler.. şimdi bırak artık günlük bırak artık!..
Sosyal ağlarda paylaş

ulen günlük herşeyi kafama takıyom,insanlara kendimi ifade edemiyom,çok düşünüyom,sürekli yalnızlık hissediyom(zaten yalnızım),kız arkadaş yok,kekeleme gibi bi sorunum var,bazı psikolojik sorunlarım var ulen yeter bea sıkıldım kendimden acaba umutsuz vaka mıyım veya psikolojik deli?valla günlük orda karşımda mal mal dikiliyon pir poka yaradığın yok hani...neyse bi yararı yok zatı.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, dertli arkadaşlara bir şarkı yolluyorum burdan

b.j. thomas - raindrops keep falling on my head
(...)
but there's one thing i know
the blues they send to meet me won't defeat me
it won't be long till happiness steps up to greet me

raindrops keep fallin' on my head
but that doesn't mean my eyes will soon be turnin' red
cryin's not for me
'cause i'm never gonna stop the rain by complainin'
because i'm free
nothin's worryin' me
(...)

[ Mesaj 13 Şubat 2006, Pazartesi - 12:01 tarihinde, Giovanni tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eve geldigimden beri yatıyorum şimdi kalktım titriyorum,sanırım yine yatıcam ayakta duramıyorum yarın işallah tatil olurda dershaneye gitmek zorunda kalmam kendimi iyi hissetmiyorum birde üstüne üstlük üzerimde bir asabilik var ya günlük sen ne boşbirşeysin ben bunları yazdım ama boşboş ellerimi yormaktan başka ne işe yaradı pöff :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...