Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

o gidicek ve ben g.t gibi kalıcam günlük..
edik:imla
[signature][hline]I want you crying with your dirty ass in front of me.
All of my hate cannot be found,
I will not be drowned by your thoughtless screaming,
So you can try to tear me down , beat me to the ground,
I will see you screaming..

[Bu mesaj Madcat tarafından 27 Aralık 2005 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
yoruldum artık özledimde[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük Genor un canım İzmir'i bırakıp yılbaşını İstanbul'da gırelım demesini sırf dalga konusu alıp kabul ettım.Gel gör ki adam ciddi ciddi soyluyormus ucak bıletlerınıde almış belliki yaza kadar bu eglence yuzunden ac gezıcez naapcam günlük iddaa yı denedık tutmuo toto moto ne varsa oynadık yıne tutmuo günlük benimle evlenip evimin diregi olurmusn?[signature][hline] [b]Faruk Ka 24.05.2004 tarihinde saat 13:00 da demiş ki :
honki ponki torino
çalına bimbo porino
muşi muşi popopo kozizo
çıkı çıkı şayne tikitak tok
Sosyal ağlarda paylaş

selam günnük şu minibüs şöforleri bi alem ! sabah bindiğim roman havası çalıp ışıklarda oynamaya başladı , sonra minibüse el edip karşıya geçen bi adam için (minibüse binecek) allahhh koşan bi milyon geliyo dedi , sonra bana döndü ablammm bu parça da sana olsundedi , yanındaki kendinden yaşlı pamuk saçlı dedeye ise kaç yaşındasın moruk yaa ölücen 2 adım sonra dedi sabahın 8inde neşeleniverdim =) sonra akşam taksimden yarı çakırkeyf waziyette minibüse bindim , bostancoya gidiyorum . Şöfor delrdi . Taksiciye kızdı , ya 3 sattr bitmedi bu yol dedi bağırdı çağırdı kendi kendine . Elini direksiyona wurdu ve..

hooopp.. kaza yaptık =) allahtan evin yakınlarında yaptık kazayı..böle bi gündü günnük..görüşürüs..=)[signature][hline]BoDrUmLu, 27 Ekim 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
bu forum dahaa onceden cook acılmıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...