Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk bu okul ne zaman bitecek ya hergun iki üç tane yazılı çekilmio artık.. ztn kaç tane zayıf war ben sayamadım..nese artık allah buyuk...[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

gun geçmiyorki karnımda yeni bir kist çıkmasın gunluk,yakın zamanda tekrar bıcak altına yatıcam,kanser olup yatmayımda bari.bir huzursuzluk çöktü benliğime,ruhumun derinliklerinde hissediyorum kistimin kıpırtısını =((

gg[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,bu haftasonu esk'e dönsem mi sence?2 gün 2 gündür...[signature][hline]"so now, i got a granddaughter from a son who's not me own, and a daughter o' his that's not his own. ye'd think that one of us would've figured out that half the fun's makin' tha damn brats!"
Bruenor Battlehammer
Sosyal ağlarda paylaş

naber günnük ? içim sıkılıo biras , gribim üstelik . perşembe gripin konserine gidip herkese şifa dağıtıcam . üstelik beleşler bilet.ay pardon biletler beleş.hastayım kusr'a bakma bugünlük.

gribim.
gripin.
gripsiniz .[signature][hline]BoDrUmLu, 27 Ekim 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
bu forum dahaa onceden cook acılmıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günlük,

Seni sevmiorum neden sevgili diorum ? sevgilime mektup veyahut imeyıl atacagim vakitte "Sevgili sevgili," diyemi baslamam lazim lafa sacmalik.. kapaaa yaaa kapattt..!!2.1243kl[signature][hline]Through purity and through light
And the grace of the night
We sing and we dance
To our black heart romance

* msn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fede, 26 Aralık 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
Niye kızlar erkeklerin dostlarını kabullenemezler ha niye

+111

biz erkekler çok güzel kabulleniyoruz:D[signature][hline]Scotty Doesn't Know

Fionna says shes out shopping,
But shes under me and I'm not stopping.