Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

patlayan şekerli milka yiyiyorum yanında nescafe çook mutlu oldum birden.. bazen böle küçük şeylerdende mutlu olmak lazım :)[signature][hline]ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.. azına koyam.. cnm sıkıldı ya.. hiç uykum yok ne yapim bn ya..puffff..gs de yendi ztn cnm sıkkın..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük MxO dl si bitti. yeni bir mmorg'ye başlamanın gururu ve sevinci içindeyim...[signature][hline]Bu memleket tarihinde Türk'tü, o halde Türk'tür ve ilelebet Türk olarak kalacaktır... M. Kemal ATATÜRK
66. madde: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türktür."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufenta, 11 Aralık 2005 11:56 tarihinde demiş ki:
günlük, lan dün ne güseldi :))) 4.cü ayımız.

Dün onlarındı ,bugünse bizim 4.ayımız günlük. :)
ama biz dün kutladık.:P
dershaneden geldim yorgunum be günlük.[signature][hline]I want you crying with your dirty ass in front of me.
All of my hate cannot be found,
I will not be drowned by your thoughtless screaming,
So you can try to tear me down , beat me to the ground,
I will see you screaming..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madcat, 11 Aralık 2005 16:23 tarihinde demiş ki:
said:
Sufenta, 11 Aralık 2005 11:56 tarihinde demiş ki:
günlük, lan dün ne güseldi :))) 4.cü ayımız.

Dün onlarındı ,bugünse bizim 4.ayımız günlük. :)
ama biz dün kutladık.:P
dershaneden geldim yorgunum be günlük.

ben de kutlamak içim ö.m. atcaktım tam ya =) kutlu olsun.[signature][hline]ALL I EVER WANTED WAS YOU TO MYSELF.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, beni bırakmıyor...
yeter artık. istemiyorum. çıksın hayatımdan. ya da çıkmasa mı?kızdırıyorum üzüyorum suratına bakmıyorum bana mısın demiyor.
yüzsüzlük kimde şimdi?[signature][hline]Deli eder insanı bu dünya;
Bu gece bu yıldızlar bu koku
Bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç...
Sosyal ağlarda paylaş

bunu yazan sinus vanillus'a cosinus durumlari var günlük . kahretsin bu hafta kendimi matematik calismaya adayacagim. sinavdan düsük not almamam gerekiyor. =
bunu basarirsam gidip kedi kesecegim!! basaramazsam da kendimi keserim artik. yok, her iki durumda da kendimi keserim evet!
*!delirir*
bilimum konsantrasyon bozuklugu + dikkat daginikligi ile , nasil basaracagim acaba!?[signature][hline]"For this gift of dream I must pay the price with the loss of life's pleasures"
[/b]Selamon 30 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
Gotiğim ben 6 yaşından beri hiç gülmedim
lylide..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...