Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük
Kişisel bölümüne pek girmediğim seni hiç fark etmemiştim.Bu gün sevdiğim kıza bir hediye gönderdim zincirde bir yüzük içinde latince şöyle yazıyor.'küçüğüm belki başka bir zamanda başka bir yerde'.onu etkilemek için mi yaptım bilmiyorum.Hoş anlamaz ki nesinden etkilensin[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
a.k.a Lykastos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfSnuk, 11 Haziran 2005 09:50 tarihinde demiş ki:
ey günlük , dinlediğim şarkıdan mıdır , havanın yağmurlu olmasından mı , yoksa ikisinin etkisiyle birden mi bilmiyorum ama çok bunaldım...ama şunu bil ki hiçbi zaman gitmek için geç değil...

babama gidemedim , fotoğraf da çektiremedim...bütün gün bilgisayarın başında oturup müzik dinlicem...

bi söz bi kere verilir ve tutulmak içindir.sözünü tutcaksın.[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün mickyli t shirt ü giycem dışarı giderken... ama çok eskidi...[signature][hline]paraaaaa kazannnnnnnn tıkla ibuxdan hem araştır öğren hemde para kazan ,
tıkla ayda en aşşaa 24 dolar kazannn herkez kazanıyor neden sen kazanmayasınki
tıkla kazan olmadı merak ettin at bir pm anlatayım sana bonustan daha karlı bir iş bu
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük, bugun ne kadar igrenc bir gündü, kız arkadasımdan ayrıldım, baska kızla flört etmeye basladım, gittim annemden arabayı istedim vermedi..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün miğdem ağrıdan patlayacak. Öyle ağrıyor ki ... Oks'dn olsa gerek ne de olsa baya stres yaptım. Ama geçti bitti rahatladım valla...Artık liseli olmanın mutluğuyla yanıp tutuşuyorum. Yay...[signature][hline]Emektar Pati Üyesi
Since 2000
"Değiştirmiyorum imzamı. Ben 2000 yılında paticik açılmış olmasa da yüreğimde bir paticik açmışım. Bundan utanmıyorum laaan !"
My Space
Sosyal ağlarda paylaş

ya bugün şeytanın işi gücü yok benle uğraşıyo.tüm aksilikler benim başıma geliyo üf ya almancacıyla kavga ettim.annem desen ayrı dert .yeter ya herşey bi yere kadar..[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük teyze
öss denemeleri ortalaması 240 ama benim 255 almam gerekiyor öss de almassam üzülmücem ama almak isterdim.

onlarca platonik aşkımdan bugun itibariyle ayrılmış bulunuyorum.

öss den sonra yeni aşklara kapımı aralıcam ve mümkümse platonik olmayacak. platonik oldgum kızlardan birine sevdigimi söyledim. aa bak cocuk bana aşık olmus ne güzel gibilerinden takıldı. aşk bu işte nolca belli olmuyo. flm bozmadım kızı bozmam da sevgi işte aşk büle. neyse sonra kıza iyice yavsadım ama sevgilisi oldugunu bugun ogrendim bi arkadas soyledi ama onunda kızda gözü olma ihtimali sebebi ile ben kıza danısıcam yoksa platoniklerden ayrılma listesinden onu cıkartacam.

hmmm ne yazmadım.
basarılı bir arkadas vardı onunda ortalaması 270 flm 300 uzerinden gercekten cok iyi değilmi bence iyi. çalış seninde olur dedigini duyar gibiyim. wallahi illallah geldi çalışmaktan olurdu daha fazla kassam ama bunyem müsait değil. o basarılı arkadası da kutluyorum her denemesinde işşallah iiyi yerlere gelecek biri o.

sonra bana platonik olan bir kız vardı onunla bugun görüştüm. yine heycanlandı kız konustugum için ah işte insanlar hep böyleyiz. seveni değilde sevmeyeni severiz. keske sevebilse idim. bişi konusmadık gerci havadan sudan nasıl gidio flm. oda cok saldı kendini ilk baslarda baya basarılı idi sanırım benden hoslandıgı için biraz içine kapandı bu sebeble boşladı kendini. kendimi suclu görmüyorum çünkü duygusal işleere karısma lüxümüz yok. umarım öss de biraz daha moralli biraz daha basarılır olur.

Ve Bu arada bütün öss ye girenlere basarılar dilemek isterdim ama hepimiz basarılı olsakda lanet sistem basarılar arasından sadece bi kac bin i alıyor adamı hasta ediyor.

Oss : karpuz secer gibi ögrenci secme sınavı.
Yök e kafam girsin.[signature][hline]Emekli UO'cular Derneği
Uye No : 00000000001

Chaos Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük;

Neren sevgili lam senin, bildiğin günlüksün 500 gr. 1 hamurdan yapılmış kağıt parçasından ibaretsin.Neren sevgili senin, ne dersek kabülleniyon anuna koyim, sevgisiz desek öle oluyon sevgili diyoz onada hea diyon.Bir karşı gel bi yorum yaz kendi görüşlerini sun, ne bu ya istemiyorum ben senin gibi günlük, lanet olsun sana paylaşmıyorum sırlarımı filan, 5 senedir yazııom bir tık ettiğin yok, bir sor be kızla aran nasıl, gizlediğin birşey varmı, halin hatrın yerindemi, maddi durumlar nasıl.Bırak abi olmaz ya ruhsuzsunuz hep somut şeyler, başlarım böyle sırdaşlığa 5 senedir burama geldi lam çık git hayatımdan..

OHhh bea :D[signature][hline]        «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Rap'de başbakan bu kajmeran !!!
[b]>>>X+ Projéct web design<<<
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...