Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Sevmek aşık olmak istemiyorummm :( ama elimde değil elimde değil kahretsin kalbimi yenemiyorum.[signature][hline]Uyu, sevdiğim; sonsuza dek uyu
Gece ruhunu koruyacak
Karanlığı iyice kucakla
Uyu sevdiğim; sonsuza dek uyu...

Anialeyn/Priest[60]-Invadoria[Dondu]
Ellerosse/Hunter-Invadoria[Dondu]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugun bi fizik sınavı olmuşuz bana girdi

onun dıışnda almanca sınavı iptal edildi herkes 0-1 alınca..
çarşamba günü almanca ve matematik sınav olucaz

matematikten fonksiyonnları unuttum ve işlemden hiçbişey bilmiyorum böheheüöoö[signature][hline]FASTRELOAD
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.. yrn gdiorum ben..çok mutluyum ve acaip heyecanlıyım bakalım nası geçcek..:)sonunda ona kavuşcam..:D[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

aşkımcımla da konuştum 1 saat çok mutluyum çook. :))[signature][hline]I want you crying with your dirty ass in front of me.
All of my hate cannot be found,
I will not be drowned by your thoughtless screaming,
So you can try to tear me down , beat me to the ground,
I will see you screaming..
Sosyal ağlarda paylaş

ankara yolları taştan[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Birinci Kısım]Her günüm aynıydı...Britanya'da yıllarımı geçirdim.Fakat o gün gerçekten ayrıydı..Birşeyin başlangıcı..

Makas ve dikiş makinem içerde bekliyordu.Ben ise yün almak amacıyla dışarı çıktım.Ardından yolum Rajah adlı bir hemcinsim ile kesişti.Onunla tanışmamız bugüne dayanır.

Uzunca konuştuk şehir içinde, ardından konuşacak pek çok şey olduğunu farkettik.Giyecek bişeyler aldıktan sonra şehir dışına, nehirin ötesine köprü ile geçtik.Nehirin aktığı vadiye bakan sessiz bir yerdi.Sarp kayalıkların kenarına geldik ve uzunca bir muhabbete başladık..[/spo]

[spo2=İkinci Kısım]Kıtada yaşayan ırklardan bahsettik bazen.Kendisi hobbitleri pek sevmezmiş.Ben de ona karşılık olarak drow ırkını bırak sevmemeyi; duymadığımı bile söyledim.Bu ırk mevzusunu uzun süre konuştuk.

Ardından bana kendinden bahsetti biraz daha.Savaşçı olarak yaşadığını söyledi.Vampirlerden de alabildiğine nefret ettiğini öğrendim.Ona göre kendisi vampir gibi görünen insandı.Ben ise kendimi tanımak için daha çok şey gerektiğini söyledim.

Ona katılmayı düşünürken bana teklif etti bunu.Ben de kabul ettim.Britanya'ya dönerken yolda da uzunca konuştuk.Şehre girince silah ve kalkan aldık.Ardından zindanlarda büyülü iskelet kesmek için bi koşuşturmaya girdik.Akın akın orda burda beliren iskeletleri kılıçtan geçirdik.Kılıç kullanmak zor deildi..

Zindandaki yorucu çalışmalardan sonra dışarı çıktık ve bir handa içtik.Bu sırada Jon Irenicus ve Mitas Irenicus ile karşılaştık.Onları takip ettik bi süre.Ardından şehir dışına çıktığımızı farkettik.Ölüm kol gezerdi şehir dışında..

Ardından arkamda sırtıma saplanmak üzere olan kılıcı farkettim.Gözlerim kamaştı ve kendimi boş bir klübede buldum.Rajah da burdaydı, ardından Jon ile Mitas geldi.Tanışmamız öyle oldu.Beni katillerden kurtartmışlardı.Bi şekilde hepimizi bu eski klübeye getirmişlerdi büyü ile.

Bu kişileri tanımaya fırsatımız olamadı.Evin etrafı 4 atlıyla sarıldı.Kapının kırılmasıyla bi mücadele başladı.Karmaşada sadece kırmızı kukuletalı birini gördüm, en son kapıdan çıkarken Jon Irenicus'u ağır yaralamıştı.Diğer arkadaşlarının ardından o da apar topar kaçtı.Mitas hemen peşlerine düştü...

Mitas geri döndüğünde Jon'a yardım etmeye çalıştığını gördüm.Bizi ise güvenli olduğu için Britanya'ya geri yolladı büyü ile.Çok yorulmuş ve tehlikeli bi gün geçirmiştim.Rajah ile kendimizi hemen bir hana attık yine..Orada içip kendimize geldik.Ben maceralar hazır mıyım sorusunu bir daha sordum kendime.Rajah ise düşünmem için vakit lazım olduğunu söyledi.Buna ben de katıldım.[/spo]

[spo3=Üçüncü Kısım]Geceyi geçirmek üzere odama kadar uğurladı beni.Rajah şehir dışına gideceğini söyledi.Yarına kadar vedalaştık ve yatağa girdim.Mumu söndürdüm, aklımda Jon Irenicus'a ne olduğu, mitas'ın neler yaptığı soruları vardı..Ayrıca peşimizde bizi öldürmeye çalışanların kim olduğu..

Uykuya dalmadan da geride apar topar bırakıp gittiğim sessiz sakin kulübemi düşündüm[/spo]...[signature][hline]Why can't you see that I try;
Every tear I shed, is for you?
-----------------------------------
PATİCİK FM

[Bu mesaj Sabrina tarafından 03 Aralık 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ben lexiusu çok seviom..biliorum oda sevio..:([signature][hline]ceHenlemde melekler seni beklerken hiç kimse acını dindiremezken yaşamanın ne kadar gereksiz olduğunu düşün bikere

aşık olmak sonu belirsiz boş zamanlara sürgün edilmektir ve bir aşıgın parası kadar cesareti vardır ancak

bembeyaz pati güsel pati =))
Sosyal ağlarda paylaş

bugün ben de kötüyüm, hiç keyfim yok değişik birşeyler yapasım var ama değişik birşey yok... çok boktan bunalım bir gün daha...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck." - Obi-Wan Kenobi -
"I'm not going there to die. I'm going there to see if I'm really alive." - Spike Spiegel -
Sosyal ağlarda paylaş

uuff ben bu tempodan skldm gunnukk..sabah erkenden kalk dersanee git filan....
uykum var ama uyumak istemiorum..biseler yapmak istiorum..ama yapicak kmse yoq.
herkes orda..ve ben oraya gidemem..of.![signature][hline]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...