Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Bugün son sınavım vardı ama okula gitmedim..gittik rapor aldık sonra..soğuk algınlığı başlangıcıymış..öyle bişey yok aslında.sadece dün gece öyle bir acı çekiyordumki..uyumam geriyodu..uyumam ve unutmam.sabah garip bir kabullenmeyle uyandım.ama biliyorumki derinden birşeyler koptugitti içimden..beni sevemeyecek,bağlanmayacak birini sevmeye başladıımı farkettiğim için..dünyanın en yanlış insanını seçtiğim için sevgili olarak..birtek an olarak teselliedebilir beni geride boş bir kabuk olacak..onun deyimiyle ceset..kadavra..neden herşey bu kadar zor olmak zorunda sanki..oys çok içten bir insan..açıkça neyip verip veremeyeceğini anlattı bana açık sözlülükle..bana saygısı var bunu biliyorum..ama sevmiyor sevmiyor..[signature][hline]Headbangers Rules!
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük,bugun sabah ingilizce dersine uyanamadım.6da yatınca 8de kalkmayı gözüm kesmedi.Hersene böyle milim yokla geçiyorum,ne olacak bilmiyorum.Kız arkadaşıma gece mesaj atmıştım daha aramadı ve mesaj atmadı.Acaba benmi çok kuruntu yapıyorum?Yoksa kızdamı problem var acaba?eniyisi hiçbişey yazmamak,oturmak öyle keyfine bakmak..[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk haftaya sali
6lim 4ever 2gether ekurisi bizde kalioruz...
cooook egleniceeeesss...abimi de mervesine postalamayi dusunuorum..ooohh...yaticak yer sorunu da olmicak..
ya super yaaaaaaaaa.uyumaliyiz ama o nasi olucak:D
seviorum gunnnukk :D[signature][hline]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..
Sosyal ağlarda paylaş

Yarına vermem gerken bi ödevim daha var.. onu yapmam lazım günlük. b.ku yedim. millet haftalardır uğraşıyo ben son güne bıkratım helal olsun bana :D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

yarın ülkeler coğrafyası ve türkiye fiziki coğrafyası yazılım var ama hangisine çalışcağıma karar verene kadar pati okucam. ben diyorumki ülc ye çalışıyım ama ozamn tcf çalışamam. en iyisi pati okumaya devam..
-21.gün-[signature][hline]Dikkatli sev beni canımı acıtabilirsin,
Dikkatli acıt canımı seni sevebilirim...

Sorj, 19 Eylül 2005 14:53 tarihinde birine demiş ki:
yedin benim şeyimi...yemeğimi
Sosyal ağlarda paylaş

Bıraktım anasını satayım Makina elemanlarınıda bıraktım s.çarım okuluna haaa dengem bozulduu be çalışmıyorummmm çalışmıyommmmmm yazın hallederizzzzzz
halledemezsekkk 6 yıl olur yeter lann öffffff
oh çıkıcam birazdan dışarıyaaa bi çay nargile yapalım rahatlıyalımmmmmm[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

lan gunlukçç
bgn üzerimden buyuk bi yuk kalktı walla..şimdi rahat rahat gidebilirim ankaraya..:Dkalan bazı sorunlarımımda halledersem süper olacak.. bakalım işte yapcaz bişiler..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan 36 günüm kaldı. allaha dua ediom bana akıl ihsan eylesin de toefldan 30+ puan daha alayım die. 7 ocakta sınav valla. bi geçsem de wowa başlasam yaw. kumar oynuyoz valla.[signature][hline]EU-Frostwhisper; No Skill Just Luckers (guild)
lvl60 Human Mage (31arcane/20fire !)

[Bu mesaj muzcu tarafından 01 Aralık 2005 12:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Whiskey, 30 Kasım 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
Bıraktım anasını satayım Makina elemanlarınıda bıraktım s.çarım okuluna haaa dengem bozulduu be çalışmıyorummmm çalışmıyommmmmm yazın hallederizzzzzz
halledemezsekkk 6 yıl olur yeter lann öffffff
oh çıkıcam birazdan dışarıyaaa bi çay nargile yapalım rahatlıyalımmmmmm

evet girmedim sınava yaza vercem dersi.[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük nihah tiyatroda One Flew Over the Cuckoo's Nest'i oynuyoruz.. Deli rollerinden birini kaptim! martini'yim.hüeyt be isimdeki karizmaya bak!
ama erkek kiligina girmek zorundayim . Olsun , memnunum rolümden. Fahise rolünü vermediklerine sevindim =P.[signature][hline]Selamon 30 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
"Gotiğim ben 6 yaşından beri hiç gülmedim"

lylide..

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 01 Aralık 2005 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...