Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Party Izmir (nabız yoklama)

Pyro

Öne çıkan mesajlar

olaya tepeleme dalıyorum hiç bir yazıyı okumadan ben herşeye varım hem bakalım yeni patıleri görmüş olurum askere gitdik geldik kimler katılmış aramıza olur olur super olur valla[signature][hline]karşıyız biz savaşa
ne gerek var sınırlara
fırınlara gireceksek
lanet olsun politika...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar organizasyon işini pyro ya atıyoruz.. Mağlum elit teki elemanlar ona hayran :Dsfdsdf .. Şaka bir yana pyro harbi sen üstlen yoksa üstlencek kişi yok ..

İlk tarihi ben atıyorum ortaya 15 OCAK ?[signature][hline]Bir şeyi beceremiyorsan ya onu çok istemiyorsundur yada onun için pazarlık ediyorsundur
*!Bir Bakış Atar*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zergling, 01 Ocak 2006 16:39 tarihinde demiş ki:
8 ocakta Bursa'da pati paintball yapıyoruz. sonrada izmirle sizlerle olmaya gelecem.

biz almayalım sağol.

organizasyon i$ini othranx yapıcakta ama adam daha ist.te, dönünce o halledicek.

p.s:15 ocak zor bana,9 ocak yapılabiletesi varsa daha iyi olur.[signature][hline]death øwnz lìfe
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler çoğunlukla battlefield2 ve dota oynanır diye düşünüyorum eğer insanlar üşenmezse generals yada battle for middle earth falan da atılabilir, neyse 9 10 gibi ayarlayalım daa, gelir gelmez başlıom çalısmalara hehe[signature][hline]"If chess is a trade, GO is a philosophy"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...