Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Party Izmir (nabız yoklama)

Pyro

Öne çıkan mesajlar

$öyle bir bölüme bakınca ist.tekiler yapıyor bizim neyimiz eksik gibisinden dü$ündüm.Gerçi eksik olan çok $eyimiz var misal bulu$maların çoğunun yalan olması.Pmlerden çoğu ki$iye sordum herkes olumlu cevap verdi hatta bir kısmı benden daha istekli bu i$e eheh.Tek metboy çıkıntılık yaptı ama cafe sahibiyle de konu$ucaz yemeklerde indirim yapsın açboya diye.

$imdi asıl mrk konusu böyle bir$ey yapılırsa kimler gelir,kimler ne zmn uygun.Yazın yaptığımızda eğlenmi$tik ama gelen ki$i sayısı artarsa daha da eğlenceli olabilir organize.Ha biz ist.tekiler gibi sabahlama tarzından zıyadei,ben sabah 11-12 de gidip ak$am 21-22 ye kdr yapmayı öneriyorum.Çünkü İzmir dekilerin çoğunun ya$ı daha 18 olmamasıydı,cafenin sahibinin sorun çıkartmasıydı,gece açık cafe bulamamak cabası.
p.s:link vericektim de önceden yaptığımız bulu$manın topicini bulamadım arama özürlüyüm biliyorum.[signature][hline]death øwnz lìfe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 28 Aralık 2005 16:51 tarihinde demiş ki:
Gerçi eksik olan çok $eyimiz var misal bulu$maların çoğunun yalan olması.

sana öyle gelmiş:)
bana uygun bi zaman olursa gelirim.kendim bi zaman söyliyemiyorum çünkü ne zmn ne yapıcağım belli olmuyo.[signature][hline]Görmesende duymasanda
Yaşardım yine,bu aşkı seninle;)

G&A
Sosyal ağlarda paylaş

ben gelirim .. geçen buluşmada çok güzeldi ama atıl erken ayrıldı .. bide pyro senin görevliyle diologun çok güzeldi heh:D.. Ama atladığımız birşey var bizim buluşma yaza gelmişti bu nedenle cafe boştu ama kışın çok dolu oluyor Elit ...

Şöyle bir program hazırladım :D
11:00-11:30 : Buluşma tanışma vs.
11:30-13:00 : Bir yere tıkınılmaya gidilir sonra nargile muhabbet fln.
13:00 - xx:Xx : Lan party doyumsuz oyunlar vs. :D
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha.
beni bilen biliyor derken.
Her türlü lan party ortamında oradayım demek istemiştim.
lol. :D[signature][hline]I want you crying with your dirty ass in front of me.
All of my hate cannot be found,
I will not be drowned by your thoughtless screaming,
So you can try to tear me down , beat me to the ground,
I will see you screaming..
Sosyal ağlarda paylaş

metboy gelmesin zaten oyun oynayamıyo bir.nargileye gitmem onu baştan söyleyeyim dumanaltı ortamdan hiç hazzetmem; istte duman izmirde duman olmaz yani.buluşuruz yemek yeriz, sonra da gideris, ama min 16 kişi falan olmazsa tadı çıkmaz, en güzeli gelenler yanlarında birer ikişer kişi getirerek 20 kişi falan oluşturabiliriz.ben getiririm yanımda bikaç kişi mesela yoksa zaten güzel bi fiyat falan da ayarlayamayız. 18 olmayan çok kişi varmı, çünkü erken gidip geç çıkmak çok sorunlu bir aktivite oluyo, dönüş zor oluyo insanlar erken kalkıyo falan; en güzeli geç gidip böyle sabah 12 de falan kalkmak..[signature][hline]"If chess is a trade, GO is a philosophy"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...