Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Sorum Olacak Cok ihtiyacim var bu soruya help pls!

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar yeni item nasil yapilior yani onemli degil sadece paperdollda gozuksun yeter benim icin sadece paperdollda gozukmesi icin ne yapmaliyim Ge-Ta nin yazilarindan bisi kaptim ama ayri bi yazi acma gereksinimi duydum.Sunu bana biri acik acik anlatirsa gelip isterse Amerikada olsun gelip elini opecegim lutfen yardim...[hline] ***Owner of Blackthorne's Revenge***
Blackthorne's Revenge Cok Yakinda Geliyor!
Sosyal ağlarda paylaş

Programı saınırım bu linkten indiriyoduk.
http://uoidn.uoevolution.sm/files/gumpedit.zip
sora zipli gelecek içindekileri al uo klasorune at.Gerekli ayarları yap.Yani gumploc.cfg nin içindelileri
C:Program FilesUltima Onlinegumpart.mul
C:Program FilesUltima Onlinegumpidx.mul
C:Program FilesUltima Onlineverdata.mul
die deistir (ama klasoru ayarlıcan d deyse D:.... die) sora programı aç.Load var ona bas sayılar çıkar altında oradan istedigin bi resmi seç sora daha once ayarladıgın bi resmi sag tıklayıp load et ama bmp formatında olacak.Sora resmin nosunu yukarıda verdata destination gibilerinden bişi yazar oraya yaz sora resme sag tıkla patch to verdata de ama verdata yı kullanan başka prog olmıcak axis client sphere gibi sora oyuna girdiginde deistirdigin itemi paperdollda istedigin gibi gorursun.Mesela ben heavy crossbowu M16 yaptım manyak oldu. :D Umarım anlatabilmişimdir[hline]Bilgi paylaşılırsa değer kazanır
Sosyal ağlarda paylaş

Bulduysan anlatıyım.Load dedin ya sayılar çıktı satılara çift tıkladıgında resimler çıkar mesela 50627 katanadır çift tıklarsan gorursun sora katana resmine sag tıkla daha load bitmap de.Mesela bi ışın kılıcı hazırladıgını düşünelim.Onu seç ama olculeri katana ile aynı olacakki eline aldıgında elinde tutuyo gibi gozuksun.Sonra seçtiginde katana resmi deişir.Katananın nosu 50627 ydiya yukarıya destinationa o no yu yaz patch to verdata de sag tıklayıp bu kadar bi kere yap zaten anlarsın neyin ne oldugunu bide dedigim gibi verdatayı kullanan prog olmıcak.[hline]Bilgi paylaşılırsa değer kazanır
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle diyim cektigin verdata da bir suru yeni grafik editi olabilir,bunları ogrenmek icin verdataya bakman gerekiyor.Yada gercekten sağlam bir verdata cektiysen ornek olarak nette su anda 50-60Mb lık verdatalar var bunlarda baya bir grafik editi yapılmıstır.

Ornek olarak id 0441 arrow farklı olarak cikabilir grafigi,yada paperdoll da katana nın bmp si daha degisik olabilir,verdata nın icine bakarak hangilerinde degisiklik oldunu gorebilirsin.Biraz zahmetli is ama verdata da oynamak kadar olmasa gerek :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...